Adrenalina boxing club

Reprezentant Adrenalina Boxing Club Wrocław v-ce mistrzem Polski
0

Podczas odbywających się w Wałczu w dniach od 15 do 20 listopada Mistrzostwach Polski Seniorów w Boksie sukces odniósł reprezentant wrocławskiego klubu Adrenalina Boxing Club Mateusz Wojtasiński. Noszący przydomek „Czarodziej ringu” Wojtasiński zdobył tytuł wicemistrza kraju w kategorii wagowej do 63 kg.

2020-11-23 23:28 Autor: ah
Bokser Adrenalina Boxing Club mistrzem Polski U-16
0

Podczas odbywającej się w dniach od 19 do 24 października w Kraśniku - Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Boksie, reprezentant wrocławskiego klubu Adrenalina Boxing Club Iwan Kuczerenko sięgnął po złoty medal w kategorii wiekowej U-16.

2020-10-25 15:53 Autor: ah
Bokser wrocławskiej Adrenaliny z brązowym medalem mistrzostw Polski
0

Podczas odbywających się w dniach od 12 do 17 października Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Grudziądzu, reprezentant wrocławskiej Adrenalina Boxing Club wywalczył brązowy medal.

2020-10-19 18:07 Autor: ah
Wołczecki triumfuje w zawodowym debiucie. Wrocławianin nie dał rywalowi żadnych szans
0

Na sobotniej gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie na zawodowym ringu w efektowny sposób zadebiutował reprezentant Adrenalina Boxing Club Rafał Wołczecki. Wrocławianin zastopował Jakuba Nasiłowskiego już w pierwszej rundzie starcia.

2020-09-20 21:00 Autor: Aleksander Hutyra
Bokserzy wrocławskiej Adrenaliny wracają do rywalizacji
0

Po kilku miesiącach przerwy, spowodowanej koronawirusem bokserzy wrocławskiej Adrenaliny wracają do swojego naturalnego środowiska, czyli na ring. Podopieczni Katarzyny oraz Krzysztofa Wrońskich mają już za sobą dwa starty w Węgierskiej Górce i w Bydgoszczy.

2020-09-07 22:12 Autor: Aleksander Hutyra
Pracowity i pełen sukcesów weekend bokserów wrocławskiej Adrenaliny
0

Bokserzy wrocławskiego Adrenalina Boxing Club mają za sobą pracowity weekend. Na gali w Dzierżoniowie swój debiut zawodowy zaliczył Sahan Aybay, a jego młodsi klubowi koledzy startowali w mistrzostwach Dolnego Śląska.

2020-03-08 23:13 Autor: Aleksander Hutyra
Reprezentant Adrenalina Boxing Club wygrał swoją walkę w meczu Polska - Niemcy
0

W Myszkowie rozegrano międzypaństwowy mecz bokserski kadetów, w którym zmierzyli się Polacy i Niemcy. Biało-Czerwoni wyszli z tej konfrontacji zwycięsko, a swoją walkę wygrał wrocławianin, Jakub Przeszak.

2019-05-09 09:55 Autor: Aleksander Hutyra
Zawodniczka Adrenalina Boxing Club ze srebrnym medalem mistrzostw Polski
0

Pod koniec marca w Grudziądzu odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski Juniorek w boksie. Srebrny medal na tych zawodach wywalczyła zawodniczka Adrenalina Boxing Club Wrocław - Magdalena Sochowicz.

2019-04-12 09:23 Autor: Aleksander Hutyra
Adrenalina ze złotym medalem na mistrzostwach Polski juniorów w boksie [ZDJĘCIA]
0

Podczas rozgrywanych w Koninie mistrzostw Polski juniorów w boksie reprezentant wrocławskiego Adrenalina Boxing Club, Denys Krotiuk wywalczył złoty medal.

2019-03-27 09:32 Autor: Aleksander Hutyra
Adrenalina Boxing Club wraca z mistrzostw Dolnego Śląska z 8 medalami!
0

Bokserzy Adrenalina Boxing Club odnieśli spory sukces na mistrzostwach Dolnego Śląska. Podopieczni Krzysztofa Wrońskiego przywieźli z Lubania 8 medali - 6 złotych, 1 srebrny oraz 1 brązowy. Jest to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę fakt, iż każdy zawodnik wrócił z mistrzostw z medalem, a Adrenalina zajęła 3. miejsce w klasyfikacji zespołowej na 23 startujące kluby.

2019-03-06 10:45 Autor: Aleksander Hutyra