Alkohol

Kierowca Jeepa potrącił trzy osoby na przejściu dla pieszych
Tłumaczył, że oślepiło go słońce, a badanie alkomatem wykazało obecność alkoholu w jego organizmie. 56-letni kierowca Jeepa potrącił w sylwestra aż trzy osoby.
2021-01-06 07:30![67-latek nie mógł się doczekać na autobus, więc zdemolował przystanek [ZDJĘCIA]](/images/homenews//news/58183/412-69358_5feb0058a76af2_04588788.jpg.jpg)
67-latek nie mógł się doczekać na autobus, więc zdemolował przystanek [ZDJĘCIA]
Nawet 5 lat więzienia grozi 67-letniemu mężczyźnie, który został zatrzymany w podwrocławskich Siechnicach w związku ze zdemolowaniem jednego z przystanków autobusowych. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że zbił szybę w wiacie przystankowej, bo zdenerwował go długo nieprzyjeżdżający autobus.
2020-12-29 11:08![Interwencja na Krzykach. Wrocławianin upił się w urodziny i wjechał w drzewo [ZDJĘCIA]](/images/homenews//news/58174/drzewo_5fea0f41ea3829_30654175.jpg.jpg)
Interwencja na Krzykach. Wrocławianin upił się w urodziny i wjechał w drzewo [ZDJĘCIA]
Urodziny 19-latka zakończyły się w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych po tym, jak pijany uciekał autem przed policją i uderzył w przydrożne drzewo.
2020-12-28 17:54
Wrocławianin pił codziennie, żeby zapobiec zakażeniu koronawirusem
Gdy świat nadziei na pokonanie koronawirusa upatruje w szczepionce, 62-letni wrocławianin testował własne rozwiązanie, które miało zapobiec zakażeniu. Mężczyzna w czasie kontroli drogowej wyznał policjantom, że pije codziennie, bo to ma u uchronić go przed covidem.
2020-12-18 10:17
Nietypowe zatrzymanie na Pilczycach. Kierowca wysiadł, auto pojechało dalej
Tę akcję policjanci z Wrocławia zapamiętają na długo. Mundurowi w rejonie Pilczyc zatrzymali osobową toyotę. Gdy od kierującego autem wyczuli woń alkoholu, poprosili by ten przesiadł się do radiowozu. Gdy ten zastosował się do ich polecenia, stało się coś, czego policjanci się nie spodziewali.
2020-12-15 11:07![Jechał Lotniczą pod prąd w gęstej mgle. Nie skończyło się to dobrze [ZDJĘCIA]](/images/homenews//news/57723/lotnicza_5fbe3a2f0cae54_65117927.jpg.jpg)
Jechał Lotniczą pod prąd w gęstej mgle. Nie skończyło się to dobrze [ZDJĘCIA]
49-letni mężczyzna, wczesnym porankiem kierujący osobowym chevroletem, pomylił jezdnie i wjechał w ulicę Lotniczą pod prąd. Uderzył w ciężarówkę Mitsubishi.
2020-11-25 12:00
60-letni wandal na Wyszyńskiego. Kijem wybił szybę w samochodzie
Nawet 5 lat więzienia grozi 60-latkowi, który został zatrzymany przez wrocławskich policjantów na ulicy Wyszyńskiego. Pijany mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn wybił szybę w jednym z zaparkowanych samochodów. Przed policjantami schował się w wiacie śmietnikowej.
2020-11-10 09:14
Dachowanie samochodu. Pijany 19-latek wiózł trzy 17-letnie koleżanki
19-latek, jadąc samochodem podwrocławską trasą z trzema 17-latkami, doprowadził do dachowania auta. Miał pół promila alkoholu w organizmie.
2020-10-22 18:18
Pijana matka z 2-latkiem w wózku. Bełkotała, że przecież „nic się nie stało”
Nawet na 5 lat do więzienia może trafić 35-letnia kobieta, która została zatrzymana w weekend przy jednym z centrów handlowych we Wrocławiu. Kompletnie pijana matka opiekując się w tym stanie swoim 2-letnim synkiem naraziła go na niebezpieczeństwo.
2020-09-15 11:01
„Ja nie kierowałem!”. Wsadził syna za kierownicę, bo sam był pod wpływem
53-latek chciał przechytrzyć policjantów z drogówki. Gdy zaczął go gonić patrol, kierowca zjechał na pobocze i szybko zamienił się miejscami z synem, który jechał na miejscu pasażera. Fortel się nie udał. Teraz kierujący stanie przed sądem.
2020-09-13 07:30Najczęściej czytane
-
Ulubione miejsca wrocławskiej drogówki. Tu najczęściej stoi patrol z radarem
124372 -
Tylko bumer zna te wrocławskie ciekawostki
81909 -
Marsz Równości przeszedł ulicami Wrocławia. To święto osób LGBT+ [ZDJĘCIA]
47633 -
Wrocław: Aktywiści zablokowali ulicę Powstańców Śląskich. Z jezdni ściągała ich policja [ZDJĘCIA]
36416 -
Tragedia na drodze. Jedna osoba zginęła, druga została ranna
33683
Najczęściej komentowane
-
Sutryk: "Jutro odchodzę ze stanowiska. Baj, baj". Ale stawia warunek
4 -
Wrocław: Aktywiści zablokowali ulicę Powstańców Śląskich. Z jezdni ściągała ich policja [ZDJĘCIA]
3 -
Wrocław: Wykolejenie tramwaju na Arkadach. Torowisko nie doczekało się remontu
2 -
Wrocławska Masa Krytyczna. Duże utrudnienia w ruchu w centrum [TRASA]
2 -
Wrocław: Nowy basen na Brochowie otoczony płotem z drutem kolczastym. "Jak więzienie"
2
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alert