Miłość do kolei jest zjawiskiem znanym i powszechnym. Teraz czas na amatorów transportu publicznego. Wrocławskie MPK otwiera Klub Młodego Miłośnika Komunikacji Miejskiej.

2021-06-03 09:00 Autor: ks/mat. prasowe
0

WRONBA: Mistrz przegrywa

Pierwszej porażki w obecnym sezonie doznali koszykarze TST Kogeneracji SA. Zawodnicy mistrza SuperWRONBY osłabieni brakiem Roberta Chałupy musieli uznać wyższość McDonald's BGD. Wśród zwycięzców należy wyróżnić Pawła Prostaka, który dla swojej drużyny zdobył 22 punkty.

2011-11-21 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WRONBA: Pierwsze zwycięstwo R.Eldo&Rado

Koszykarze R.Eldo& Rado przerwali passę spotkań bez zwycięstwa. Ofiarą były mistrzów SuperWRONBY została drużyna Hesu. Spotkanie miało dramatyczny przebieg a o wyniku zadecydowały rzuty wolne wykonywane po czasie gry przez Tomasza Kinala. Ostatecznie zespół R.Eldo&Rado pokonał Hes 46:45.

2011-11-14 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WROBASKET: Gerpol ogrywa BPS Air

Pomimo początkowej słabosci koszykarze Gerpolu uporali się z zespołem BPS 38:30. Kluczową dla zwycięzców była trzecie kwarta wygrana aż 17:0. Najlepszym strzelcem Gerpolu był zdobywca 16 punktów Sebastian Jaworski.

2011-11-08 00:00 Autor: pK
0

WRONBA: HES pokonuje Tako AR

W spotakniu najwyższego szczebla ligi WRONBA osłabiony kadrowo zespół HES uporał się z Tako AR wygrywając 47:35. Najlepszym strzelcem w szeregach zwycięzców był zdobywca 16 punktów - Michał Nowacki.

2011-11-07 00:00 Autor: pK
0

WRO-BASKET: Gerpol przegrywa po dogrywce

Nie pomógł powrót do zespołu Filipa Gryszko i 24 punktowy występ Sebastiana Jaworskiego. Zespół Świętej Katarzyny pokonał po dogrywce Gerpol 48-46.

2011-10-27 00:00 Autor: pK, press
0

WRONBA: TAKO ogrywa McDonald\'s BGD

Na najwyższym szczeblu rozgrywek ligi WRONBA TAKO łatwo ograło osłabiony kadrowo McDonald's a TST Kogeneracja do ostatnich chwil walczyła z Hesem. Mecz zakończył się jednopunktowym zwycięstwem zespołu Mistrzów WRONBY - graczy TST.

2011-10-24 00:00 Autor: pK, press
1

WRO-BASKET: Rozgrywki wystartowały

W weekend 8-9 października ruszyła 23 edycja rozgrywek Amatorskiej Ligi Koszykówki WRO-BASKET.

2011-10-11 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WRO-BASKET: Wyniki losowania grup

Już w najbliższy weekend rozgrywki liga WRO-BASKET zainauguruje XXIII sezon rozgrywek.

2011-10-05 00:00 Autor: Piotr Kolisko
1

WRONBA: Nowy sezon, nowa hala

Wrocławski Nurt Basketu Amatroskiego - WRONBA w zbliżającym się sezonie swoje mecze rozegra na nowej hali. Obiekt przy ulicy Piotra Skargi będzie kolejnym atutem najpopularniejszej w Polsce ligi koszykówki amatorskiej.

2011-08-30 00:00 Autor: Piotr Kolisko