Słaba postawa drużyny zbiera swoje żniwo. Andrzej Adamek został oficjalnie odsunięty od roli pierwszego szkoleniowca koszykarskiego Śląska Wrocław. Pełnił tę rolę od lata tego roku.

2019-11-19 11:06 Autor: Bartosz Królikowski
Przełamanie! Koszykarze Śląska wygrywają z Polpharmą [RELACJA]
0

Śląsk ma drugie zwycięstwo w sezonie! W meczu piątej kolejki Energa Basket Ligi Trójkolorowi pokonali na wyjeździe Polpharmę Starogard Gdański 99:82. Wrocławianie zagrali słabą pierwszą połowę, ale w drugiej przede wszystkim poprawili skuteczność z dystansu i wyszarpali 2 punkty.

2019-10-25 03:00 Autor: red
O przełamanie w Starogardzie. Śląsk gra z Polpharmą [ZAPOWIEDŹ]
0

Po wygranej w pierwszej kolejce Energa Basket Ligi koszykarze Śląska Wrocław zaliczyli trzy kolejne porażki. W piątej kolejce zmierzą się z ostatnią w tabeli Polpharmą Starogard Gdański, która w tym sezonie przegrała wszystkie mecze. Wyjazdowe zwycięstwo jest więc koniecznością - początek meczu w czwartek (24 października) o 17.30.

2019-10-23 18:05 Autor: red
Koszykarze Śląska nieznacznie gorsi od Arki Gdynia
0

Po raz kolejny nie udało się odczarować hali Orbita. Śląsk Wrocław po istnym horrorze przegrał z Asseco Arką Gdynia 83:85. Oba zespoły grały falami, prowadzenie zmieniało się osiem razy. Śląsk rozpoczął fatalnie, jednak dwie kolejne kwarty dawały nadzieję na wygraną wrocławskich koszykarzy. O wszystkim zadecydowała ostatnia część gry, która była bardzo emocjonująca, a w samej końcówce więcej zimnej krwi zachowali koszykarze Arki.

2019-10-21 12:07 Autor: red
Wilki Morskie za silne dla Śląska. Pierwsza domowa porażka WKS-u
0

Śląsk Wrocław przegrał z King Wilkami Morskimi Szczecin 73:83 w 3. kolejce Energa Basket Ligi. Szczególnie słaba w wykonaniu wrocławskiej drużyny była druga połowa i głównie przez postawę w trzeciej kwarcie wrocławianie nie odnieśli drugiego w sezonie zwycięstwa.

2019-10-14 21:01 Autor: prochu
Koszykarze WKS-u zapraszają na mecz z Wilkami [WIDEO]
0

Po dwóch kolejkach Energa Basket Ligi koszykarze Śląska Wrocław mają na swoim koncie zwycięstwo i porażkę. W najbliższą niedzielę zmierzą się w hali Orbita z Wilkami Morskimi Szczecin i potrzebują wsparcia swoich kibiców.

2019-10-12 11:12 Autor: prochu
Nieudana pogoń koszykarzy Śląska. WKS przegrał w Dąbrowie Górniczej
0

Po kapitalnej inauguracji sezonu z HydroTruckiem Radom, w 2. kolejce Energa Basket Ligi koszykarze Śląska Wrocław zmuszeni byli uznać wyższość rywala. Po bardzo zaciętym spotkaniu i nerwowej końcówce MKS Dąbrowa Górnicza wygrał w hali Centrum z WKS-em 98:94.

2019-10-07 01:37 Autor: prochu
Wyróżnienie dla koszykarza WKS-u. Aleksander Dziewa w piątce kolejki
0

Świetny debiut na parkietach Energa Basket Ligi zanotował zawodnik Śląska Wrocław, Aleksander Dziewa. Środkowy walnie przyczynił się do wygranej WKS-u nad HydroTruckiem Radom, zdobywając 16 punktów. Dzięki temu wynikowi znalazł się w piątce najlepszych zawodników 1. kolejki rozgrywek.

2019-10-03 08:39 Autor: prochu
Świetna inauguracja Śląska! Wrocławianie nie dali szans HydroTruckowi [ZDJĘCIA]
0

Kapitalna inauguracja koszykarzy Śląska! Podopieczni Andrzeja Adamka pewnie pokonali w pierwszym meczu sezonu HydroTruck Radom 111:95. Najskuteczniejszym zawodnikiem WKS-u był Devoe Joseph, który rzucił 18 punktów.

2019-09-27 12:28 Autor: prochu
Wielki powrót do ekstraklasy. Śląsk rozpoczyna sezon w Orbicie [ZAPOWIEDŹ]
0

Koszykarze Śląska Wrocław po trzech latach wracają do Energa Basket Ligi. O pierwsze punkty w sezonie 2019/2020 powalczą u siebie z HydroTruckiem Radom. Początek spotkania w czwartek (26 września) o godzinie 17:30 w hali Orbita.

2019-09-26 08:46 Autor: prochu