ANWIL WŁOCŁAWEK

Kapitalne widowisko, ale zakończone źle. Śląsk Wrocław przegrał Świętą Wojnę z Anwilem
0

Poziom meczu kapitalny, liczba punktów fantastyczna, ale wynik niestety nie po myśli wrocławian. Koszykarze Śląska Wrocław po pasjonującym boju przegrali w Hali Mistrzów z Anwilem Włocławek 89:97. To ich druga przegrana Święta Wojna w tym sezonie.

2022-01-22 19:43 Autor: Bartosz Królikowski
W pierwszej połowie świetni, ale w drugiej… . Koszykarski Śląsk przegrał w Świętej Wojnie we Wrocławiu
0

Gdyby wrocławianie zagrali w drugiej połowie choć w miarę tak dobrze jak w pierwszej, to potoczyłoby się to inaczej. Ale niestety dwie ostatnie kwarty zawalili. Koszykarze Śląska Wrocław roztrwonili bardzo wysoką przewagę i ostatecznie przegrali w Świętej Wojnie z Anwilem Włocławek 74:80. To już ich czwarta porażka w sezonie.

2021-10-03 19:43 Autor: Bartosz Królikowski
Kolejna karta w najwspanialszej księdze polskiej koszykówki. Czas na wielką Świętą Wojnę!
0

Słowo „wojna” kojarzyć się może ze wszystkim, ale nie ze świętością. Jednak koszykówka jest tutaj wyjątkiem. Śląsk Wrocław i Anwil Włocławek na przestrzeni ostatnich 20 lat toczyły ze sobą pojedynki, jakich być może nawet w całym polskim sporcie nie toczył nikt. W ten weekend rozpocznie się kolejna karta legendarnej rywalizacji. Czas na pierwszą w tym sezonie Świętą Wojnę.

2021-10-02 12:49 Autor: Bartosz Królikowski
Kapitalna postawa WKS-u. Koszykarski Śląsk w piorunującym stylu wygrywa Świętą Wojnę z Anwilem!
0

Kapitalny pokaz siły i to w takim meczu. Koszykarze Śląska Wrocław nie dali najmniejszych szans Anwilowi Włocławek w Hali Orbita, triumfując w Świętej Wojnie aż 107:77. To trzeci z rzędu mecz WKS-u, gdy przekraczają granicę 100 pkt.

2021-01-19 19:52 Autor: Bartosz Królikowski
Świętej Wojny nadszedł czas. Koszykarski Śląsk zmierzy się z Anwilem [ZAPOWIEDŹ]
0

Święta Wojna miała zakończyć 2020 rok, ale koronawirus miał inne plany i starcie Śląska z Anwilem zamiast pod koniec grudnia, wylądowało w drugiej połowie stycznia. Nie zmienia to faktu, iż ten mecz jak zawsze pokryty będzie dodatkowym prestiżem, a dla WKS-u będzie szczególnie istotny. Wszakże mają oni ze swoim odwiecznym rywalem do wyrównania pewne rachunki.

2021-01-19 07:00 Autor: Bartosz Królikowski
Koronawirus nie daje o sobie zapomnieć. Święta Wojna koszykarskiego Śląska z Anwilem przełożona
0

Już od dłuższego czasu Energa Basket Lidze udawało się unikać przekładania lub odwoływania meczów z powodu zakażeń COVID-19. Niestety dobra passa się skończyła. Zaplanowany na środę 30 grudnia mecz Śląska Wrocław z Anwilem Włocławek został przełożony na inny termin.

2020-12-28 12:00 Autor: Bartosz Królikowski
Bolesna porażka koszykarskiego WKS-u. Śląsk przegrał w Świętej Wojnie z Anwilem Włocławek
0

Była duża szansa, do połowy szło świetnie, ale niestety skończyło się kiepsko. Koszykarze Śląska Wrocław przegrali na wyjeździe w Świętej Wojnie z Anwilem Włocławek 78:93. To ich piąta porażka w tym sezonie.

2020-12-03 22:11 Autor: Bartosz Królikowski
Święta wojna w TVP Sport. Przypomniany zostanie legendarny mecz
0

Pandemia koronawirusa, która zatrzymała wszelkie rozgrywki sportowe na świecie, skłoniła TVP Sport do regularnego organizowania głosowań wśród swoich widzów. Mieli oni w nich wybierać, które transmisje ważnych wydarzeń sprzed lat mają zostać pokazane. Tym razem jednością wykazali się fani koszykówki, a mecz, który dzięki nim zostanie pokazany, na pewno wywoła wiele fantastycznych wspomnień wśród kibiców Śląska Wrocław.

2020-04-24 11:50 Autor: Bartosz Królikowski
Śląsk wygrał „Świętą wojnę” jakiej jeszcze nie było!
0

Wrocław górą w wyjątkowej „Świętej wojnie”. Koszykarski Śląsk pokonał Anwil Włocławek 22:21 w pojedynku… w „Kole Fortuny” na Twitterze. Nietypowy „mecz” rozegrany został w ramach akcji #zostańwdomu, mającej na celu walkę z koronawirusem.

2020-03-18 14:53 Autor: Bartosz Królikowski
Przygotowania do
1

Przygotowania do "Świętej Wojny" czas zacząć! Przedsprzedaż biletów na mecz z Anwilem

Wielkimi krokami zbliża się niezwykle ważne wydarzenie dla każdego kibica koszykarskiego Śląska Wrocław. Już we wtorek, 17 marca, do Wrocławia powróci owiana już w polskiej koszykówce legendą „Święta Wojna”, czyli pojedynek WKS Śląska Wrocław z Anwilem Włocławek. Wrocławski klub nie próżnuje i już rozpoczął przedsprzedaż biletów na to spotkanie.

2020-03-05 16:51 Autor: Bartosz Królikowski