zamknij

APP Krispol Września

Seria zwycięstw we własnej hali przerwana. KFC Gwardia przegrywa z APP Krispolem Września [RELACJA]
0

Po pełnym emocji i mocnych wymian meczu, KFC Gwardia Wrocław przegrywa w hali Orbita z świetnie dysponowanym tego dnia zespołem APP Krispolu Września 1:3. Tym samym imponująca seria wygranych Gwardii we własnej hali została przerwana.

2020-02-09 22:18 Autor: Aleksander Hutyra
Potwierdzić domową dominację. KFC Gwardia zagra u siebie z APP Krispolem Września [ZAPOWIEDŹ]
0

Już w niedzielę KFC Gwardia zagra kolejny mecz w Hali Orbita. Do Wrocławia przyjedzie APP Krispol Września. W pierwszej rundzie wrocławianie pokonali wielkopolski zespół bez większych problemów. Czy tym razem będzie podobnie?

2020-02-06 15:39 Autor: ah
Siatkarze KFC Gwardii Wrocław jadą do Wrześni po trzy punkty [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed siatkarzami Gwardii kolejne wyjazdowe starcie. Tym razem wrocławianie pojadą do Wrześni. Ich rywalem w 8. kolejce rozgrywek KRISPOL 1. Ligi będzie miejscowy APP Krispol.

2019-11-04 17:43 Autor: ah