Wygasający z końcem czerwca kontrakt Arkadiusza Piecha ze Śląskiem Wrocław nie zostanie przedłużony.

2019-06-17 12:02 Autor: prochu
Mocny krok w nowy rok. Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 2:0 [RELACJA]
0

Zadanie wykonane: Śląsk Wrocław przywitał się ze swoimi kibicami w 2019 r. tak, jak planował. Wrocławianie po niezłym meczu pokonali Zagłębie Sosnowiec 2:0. Dobrze zaprezentowali się nowi zawodnicy Śląska: Krzysztof Mączyński i Lubambo Musonda.

2019-02-09 18:39 Autor: Łukasz Maślanka
Twierdza Wrocław upadła. Śląsk przegrał z Arką Gdynia 1:2
0

Rozczarowanie i gorycz - tyle zostawił po sobie Śląsk Wrocław po meczu z Arką Gdynia. Wrocławianie przegrali 1:2 i jest to porażka w pełni zasłużona, bo Śląsk nie pokazał w tym meczu nic, co pozwoliłoby mu zapracować choćby na remis.

2018-10-20 21:45 Autor: Łukasz Maślanka
Koniec przerwy, wraca Ekstraklasa! Śląsk zagra z Arką Gdynia [ZAPOWIEDŹ]
0

Po dość pechowej porażce z Legią Warszawa, w Śląsku Wrocław chcą się odkuć i zgarnąć kolejne trzy punkty do ligowej kolekcji. W klubie deklarują, że podczas przerwy na mecze reprezentacyjne wykonano dobrą pracę. Jako pierwsza po przerwie formę wrocławian sprawdzi Arka Gdynia.

2018-10-19 18:00 Autor: Łukasz Maślanka
Trzy mecze kary dla Arkadiusza Piecha
0

Napastnik Śląska Wrocław - Arkadiusz Piech - nie zagra w trzech najbliższych ligowych meczach. To konsekwencja czerwonej kartki, którą otrzymał w starciu z Legią Warszawa i zachowaniem po obejrzeniu kartonika. Piech głośno i niecenzuralnie wyrażał swoje niezadowolenie i kopnął mikrofon realizatora transmisji telewizyjnej.

2018-10-12 12:28 Autor: prochu
Śląsk Wrocław idzie po mistrza Polski [ZAPOWIEDŹ]
0

Zanosi się na piłkarski hit jesieni we Wrocławiu. Będący ostatnio na fali i imponujący formą Śląsk podejmie Legię Warszawa - mistrza Polski. To może być mecz, który we Wrocławiu będzie długo pamiętany.

2018-10-05 19:00 Autor: Łukasz Maślanka
Śląsk przed meczem z Piastem Gliwice: czas na przełamanie [ZAPOWIEDŹ]
0

W Śląsku Wrocław wszyscy wiedzą, że drużyna w końcu musi się przełamać. To ważne zwłaszcza po bolesnej porażce z Zagłębiem Lubin w derbach regionu. Sęk jednak w tym, że te oczekiwania zbiegły się z meczem z wymagającym rywalem, czyli Piastem Gliwice. I Śląskowi może być trudno o zwycięstwo.

2018-09-22 18:00 Autor: Łukasz Maślanka
Czas na wielkie derby regionu! Śląsk Wrocław zmierzy się z Zagłębiem Lubin
0

Koniec przerwy na występy reprezentacji Polski, czas wracać do roboty w Ekstraklasie. Piłkarzy Śląsk Wrocław na dzień dobry czeka duże wyzwanie. W Lubinie zmierzą się z tamtejszym Zagłębiem w derbach Dolnego Śląska.

2018-09-13 20:22 Autor: Łukasz Maślanka
Tadeusz Pawłowski: Arkadiusz Piech przekroczył pewną granicę
0

- Jestem trenerem, byłym piłkarzem, przebywałem w wielu szatniach, ale niektórych rzeczy nie można tolerować. Arek Piech przekroczył pewną granicę - komentuje ostatnie zajścia w klubie szkoleniowiec WKS-u Tadeusz Pawłowski.

2018-09-13 14:35 Autor: prochu
Konflikt w Śląsku? Ważny piłkarz odsunięty od drużyny
1

Nerwowo w Śląsku Wrocław. Trener Tadeusz Pawłowski zdecydował, że Arkadiusz Piech nie będzie miał już miejsca w pierwszym zespole i przesunął tego piłkarza do drużyny rezerw.

2018-09-12 14:47 Autor: Łukasz Maślanka