Arkadiusz rusin

Bezradna Pszczółka. Świetny mecz i ważne zwycięstwo koszykarek Ślęzy [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Ślęza Wrocław pokonała na wyjeździe Pszczółkę Polski Cukier AZS Lublin 65:52 w spotkaniu 22. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Mistrzynie Polski od drugiej kwarty kontrolowały przebieg spotkania i odnotowały bardzo istotne zwycięstwo. Na uwagę zasługuje także postawa w obronie wrocławianek - w pierwszej połowie zatrzymały rywalki na 20 "oczkach", a w całym meczu dały sobie rzucić zaledwie 52 punkty.

2018-03-11 18:17 Autor: prochu
Po rewanż do Lublina. Waleczna Pszczółka na drodze mistrzyń Polski [ZAPOWIEDŹ]
0

Sezon zasadniczy koszykarskiej ekstraklasy kobiet wkracza w decydującą fazę. Przed Ślęzą jeszcze cztery mecze, które zdecydują o tym, z którego miejsca wrocławianki przystąpią do fazy play-off. W niedzielę (11 marca) o godzinie 15 mistrzynie Polski zmierzą się na wyjeździe z Pszczółką Polskim Cukrem AZS-em UMCS Lublin.

2018-03-08 21:16 Autor: prochu
Ślęza zakończyła maraton spotkań ligowych.
3

Ślęza zakończyła maraton spotkań ligowych. "Ciężko było znaleźć czas na trenowanie"

Koszykarki Ślęzy Wrocław w sobotę pokonały na wyjeździe Enea AZS Poznań i zakończyły swój mały maraton meczów ligowych. Podopieczne Arkadiusza Rusina w ciągu niespełna dwóch tygodni rozegrały pięć spotkań, z których wygrały cztery. - Ciężko było znaleźć czas na trenowanie - przyznał po meczu w Poznaniu szkoleniowiec 1KS-u.

2018-03-06 13:36 Autor: prochu
Lekcja koszykówki od mistrza. Pewne zwycięstwo Ślęzy w Poznaniu [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy odniosły kolejne zwycięstwo w Energa Basket Lidze Kobiet. Wrocławianki pokonały na wyjeździe Enea AZS Poznań 81:68, posiadając kontrolę nad wynikiem od pierwszej do ostatniej minuty.

2018-03-04 14:18 Autor: prochu
Ślęza jedzie do Poznania. Ostatni
0

Ślęza jedzie do Poznania. Ostatni "łatwiejszy" mecz mistrzyń Polski [ZAPOWIEDŹ]

Rozgrywki Energa Basket Ligi Kobiet nie zwalniają tempa. Już w sobotę koszykarki Ślęzy rozegrają kolejne spotkanie, tym razem na wyjeździe. Ich przeciwnikiem będzie Enea AZS Poznań. Początek o godzinie 20.

2018-03-03 07:00 Autor: prochu
Poważny problem Ślęzy. Marrisa Kastanek już nie zagra w tym sezonie?
0

Na przełomie stycznia i lutego liderka Ślęzy Wrocław Marissa Kastanek doznała kontuzji kostki. Uraz, który miał wykluczyć Amerykankę z gry na 2-3 tygodnie, okazał się znacznie poważniejszy - możliwe, że w tym sezonie Kastanek już nie zagra. Klub szuka na szybko posiłków ze Stanów Zjednoczonych.

2018-03-02 12:33 Autor: prochu
Kolejny niezły występ Ślęzy.
0

Kolejny niezły występ Ślęzy. "Są symptomy lepszej gry"

Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały w środę Zagłębie Sosnowiec 88:71, a oprócz wyniku może cieszyć styl, w jakim zostało odniesione. Trener Arkadiusz Rusin dał więcej szans zmienniczkom, a te go nie zawiodły. - W czasie przerwy w rozgrywkach na kadrę zmieniliśmy trochę pracę i to w tej chwili jest widoczne - ocenia szkoleniowiec mistrzyń Polski.

2018-03-01 15:13 Autor: prochu
Pewna wygrana Ślęzy. Kolejny popis ofensywy mistrzyń Polski [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław pewnie wygrały z JAS FBG Zagłębiem Sosnowiec 88:71 w rozegranym awansem meczu 24. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Trener Arkadiusz Rusin dał szansę niemal wszystkim zawodniczkom, a te odwdzięczyły się dobrą grą. Najskuteczniejszą zawodniczką mistrzyń Polski była Tijana Ajduković, która zakończyła środowy pojedynek z 22 "oczkami" na koncie.

2018-02-28 21:45 Autor: prochu
Chwila oddechu dla mistrzyń. Ślęza podejmuje Zagłębie Sosnowiec [ZAPOWIEDŹ]
0

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec będzie kolejnym przeciwnikiem koszykarek Ślęzy w Energa Basket Lidze Kobiet. Spotkanie odbędzie się w środę 28 lutego o godzinie 18 w hali wrocławskiej AWF przy Stadionie Olimpijskim.

2018-02-27 09:43 Autor: prochu
Kolejna zmiana w zespole mistrza Polski. Sonia Ursu-Kim odchodzi ze Ślęzy
0

Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje - Sonia Ursu-Kim nie jest już zawodniczką Ślęzy Wrocław. Rumuńska koszykarka rozwiązała kontrakt z klubem za porozumieniem stron.

2018-02-27 15:08 Autor: prochu