Arkadiusz rusin

Arkadiusz Rusin: Szybko zapominamy o zwycięstwie i gramy dalej
0

Ślęza Wrocław w niedzielę rozegrała mecz dwóch różnych połówek. W pierwszej części starcia z Basketem 90 Gdynia dominowała, a w drugiej radziła sobie już nieco gorzej. Ostatecznie jednak mistrzynie Polski zwyciężyły 87:83. - Cieszymy się z wygranej, bo to było ważne spotkania. Dopisujemy dwa punkty i szybko zapominamy, bo w środę kolejne spotkanie - mówił po meczu szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2018-02-26 13:11 Autor: prochu
Emocje na własne życzenie. Ślęza wymęczyła zwycięstwo z Basketem 90 Gdynia [RELACJA, GALERIA]
0

Gdyby mecz trwał 20 minut, a Kourtney Treffers przez całe spotkanie prezentowała się tak, jak w pierwsze kwarcie, moglibyśmy mówić o deklasacji. Niestety, reguły gry w koszykówke są trochę inne i mimo totalnej dominacji w pierwszej połowie, koszykarki Ślęzy Wrocław pozwoliły rywalkom wrócić do gry po przerwie, a niewiele brakowało, by przegrały wygrany mecz. Mistrzynie Polski ostatecznie pokonały Basket 90 Gdynia 87:83.

2018-02-25 21:18 Autor: prochu
Gdyńsko-wrocławska potyczka po raz czwarty. Ślęza podejmuje Basket 90 [ZAPOWIEDŹ]
0

Rozgrywki Energa Basket Ligi Kobiet nie zwalniają tempa. W niedzielę koszykarki Ślęzy Wrocław już po raz czwarty w tym sezonie zmierzą się z gdyńskim Basketem 90. Tym razem w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim, a początek o godzinie 19.

2018-02-24 17:31 Autor: prochu
Ruchy kadrowe w Ślęzie. Agnieszka Majewska dołączyła do zespołu, kto odejdzie?
0

W środowym spotkaniu w Polkowicach z CCC na ławce Ślęzy Wrocław znów pojawiła Agnieszka Majewska. Tym razem już nie w roli kibica, a pełnoprawnej zawodniczki. Co prawda środkowa w meczu nie zagrała, to niewykluczone, że zadebiutuje w najbliższym starciu z Basketem 90 Gdynia. Zakontraktowanie Majewskiej oznacza, że w najbliższych dniach ktoś ze Ślęzy odejdzie.

2018-02-23 14:28 Autor: prochu
Jedna Sharnee to za mało. Ślęza przegrywa w emocjonujących derbach [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Ślęza Wrocław przegrała w derbach Dolnego Śląska z CCC Polkowice 62:71. Wrocławianki wystąpiły osłabione brakiem dwóch "strzelb" - Marissy Kastanek i Eliny Dikeoulakou - a Sharnee Zoll-Norman nie otrzymała wsparcia od koleżanek. Amerykanka rzuciła niemal połowę punktów 1KS-u, ale to nie starczyło do pokonania CCC.

2018-02-21 23:39 Autor: prochu
Szalenie trudne zadanie Ślęzy. Koszykarskie derby w Polkowicach [ZAPOWIEDŹ]
0

Niezwykle wymagająca przeprawa czeka koszykarki Ślęzy w 19. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet. Wrocławianki zmierzą się na wyjeździe z przepełnioną gwiazdami drużyną CCC Polkowice. Spotkanie w środę 21 lutego o godzinie 19.

2018-02-19 13:44 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Będą zmiany, mamy za dużo zawodniczek na obwodzie
0

Ślęza Wrocław pokonała w niedzielę Ostrovię Ostrów Wielkopolski 82:63. W zespole mistrzyń Polski zadebiutowała Elina Dikeoulakou, zawodniczka pozyskana z CCC Polkowice, która w pierwszym starciu w żółto-czerwonych barwach zdobyła 12 punktów. - Przyjście Eleny oznacza ruchy w naszej kadrze - mówi szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2018-02-20 14:04 Autor: Paweł Prochowski
Z Polkowic do Wrocławia. Ślęza się wzmacnia
0

Nową koszykarką Ślęzy Wrocław została Elina Dikeoulakou, obwodowa zawodniczka z Łotwy, która rozpoczęła ten sezon w barwach CCC Polkowice. Jeśli uda się dopełnić formalności, Łotyszka zadebiutuje w barwach Ślęzy w niedzielnym meczu przeciwko Ostrovii Ostrów Wlkp.

2018-02-15 11:20 Autor: mh
Polska pokonuje Estonię, 9 punktów Agnieszki Kaczmarczyk
0

Reprezentacja Polski pokonała na wyjeździe Estonię 87:68 w meczu kwalifikacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Dziewięć punktów dla Biało-Czerwonych rzuciła zawodniczka Ślęzy Agnieszka Kaczmarczyk.

2018-02-11 16:12 Autor: prochu
Koszykarki Ślęzy na zgrupowaniach narodowych reprezentacji
0

W rozgrywkach Energa Basket Ligi Kobiet trwa dwutygodniowa przerwa, a to czas na mecze reprezentacji narodowych. Na zgrupowania swoich kadr wyjechały cztery zawodniczki Ślęzy, a także trener Arkadiusz Rusin.

2018-02-07 15:42 Autor: prochu