Artego bydgoszcz

Pełna rehabilitacja Ślęzy [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

W meczu 13. kolejki Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy pokonały przed własną publicznością Artego Bydgoszcz 71:61. Najwięcej punktów dla wrocławskiego zespołu zdobyła Sharnee Zoll-Norman, która zaliczyła także 11 asyst. Świąteczno-noworoczną przerwę drużyna trenera Arkadiusza Rusina spędzi na drugim miejscu w tabeli.

2016-12-22 08:00 Autor: prochu
Artego Bydgoszcz ostatnim rywalem Ślęzy w tym roku [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed koszykarkami Ślęzy ostatni mecz w 2016 roku. W środę - 21 grudnia - wrocławianki zmierzą się przed własną publicznością z wicemistrzem Polski, zespołem Artego Bydgoszcz.

2016-12-20 21:00 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Potrafiliśmy wrócić do gry
0

Ślęza Wrocław w drugiej kolejce Basket Ligi Kobiet wygrała na wyjeździe z Artego Bydgoszcz 74:58. Kluczem do premierowej wygranej w tym sezonie była ostatnia kwarta, którą wrocławianki wygrały 22:4. Prezentujemy pomeczowe wypowiedzi trenerów i zawodniczek obu zespołów.

2016-10-11 07:55 Autor: prochu
Ślęza zagra w Bydgoszczy o pierwsze zwycięstwo
0

Wicemistrz Polski, zespół Artego, będzie rywalem koszykarek Ślęzy w drugiej kolejce ekstraklasy. Wrocławianki powalczą w Bydgoszczy o zmazanie plamy po porażce z InvestInTheWest AZS-em AJP Gorzów i pierwsze zwycięstwo w sezonie. Spotkanie odbędzie się w niedzielę (9 października) o godzinie 17.

2016-10-08 21:30 Autor: prochu
Ślęza Wrocław pokonała na własnym parkiecie wicemistrzynie Polski, zespół Artego Bydgoszcz
0

Wielki mecz Ślęzy, wielkie zwycięstwo nad Artego

W meczu siódmej kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław pokonała na własnym parkiecie wicemistrzynie Polski, zespół Artego Bydgoszcz 89:67.

2015-11-01 19:01 Autor: tm
Wrocławskie koszykarki znów przegrały
0

Porażka Ślęzy Wrocław na zakończenie sezonu zasadniczego. Już wiadomo z kim nasze koszykarki zagrają w play-off

W ostatnim meczu sezonu zasadniczego Tauron Basket Kobiet Ślęza przegrała z Artego Bydgoszcz 52:65. Do play-offów wrocławianki przystąpią z ósmego miejsca. W pierwszej rundzie zmierzą się z Wisłą Can-Pack Kraków.

2015-03-09 11:06 Autor: jg