zamknij

Asseco Arka Gdynia

Specjaliści od zwycięskich horrorów. Śląsk Wrocław po dogrywce pokonuje Asseco Arkę!
0

Koszykarski WKS w tym sezonie lubi sprawdzać wytrzymałość nerwową swoich kibiców. Tym razem nie wystarczyły im cztery kwarty i potrzebowali dogrywki, ale oprócz horrorów lubią też happy-endy. WKS Śląsk Wrocław odniósł trzecie zwycięstwo w tym sezonie i po dogrywce pokonał w Hali Orbita Asseco Arkę Gdynia 85:74.

2020-09-24 22:02 Autor: Bartosz Królikowski
Nie zgubić punktów w Hali Orbita. Koszykarski Śląsk zagra z Asseco Arką Gdynia [ZAPOWIEDŹ]
0

Po udanym dla koszykarskiego Śląska Wrocław III Memoriale Adama Wójcika, nadszedł czas powrotu do rozgrywek Energa Basket Ligi. Tam natomiast WKS poszuka w Hali Orbita swojego trzeciego zwycięstwa w trwającej kampanii. Ich rywalem będzie czwarta drużyna minionego sezonu, Asseco Arka Gdynia.

2020-09-24 08:30 Autor: Bartosz Królikowski
Seria zwycięstw przerwana. Śląsk poległ w Gdyni
0

Słabszy mecz kiedyś musiał im się przydarzyć i tak się niestety stało. Koszykarze Śląska Wrocław ponieśli zasłużoną wyjazdową porażkę z Asseco Arką Gdynia 73:86. Jednocześnie ich passa trzech triumfów w lidze została przerwana.

2020-02-02 20:20 Autor: Bartosz Królikowski
Do Trójmiasta po swoje. Śląsk zagra z Asseco Arką
0

Od początku rundy rewanżowej, koszykarze Śląska Wrocław nie przegrali jeszcze meczu. Daje im to serię trzech zwycięstw z rzędu co nie zdarzyło się wcześniej w tym sezonie. Teraz czas na starcie z kolejnym rywalem, który jesienią wywiózł dwa punkty z Hali Orbita, czyli Asseco Arką Gdynia.

2020-01-31 14:10 Autor: Bartosz Królikowski