Astoria Bydgoszcz

Wreszcie im się udało! Koszykarski Śląsk z pierwszym zwycięstwem w sezonie
0

Były emocje, byli kibice, była też lepsza gra, a co za tym idzie, także zwycięstwo. Koszykarze Śląska Wrocław pokonali w Hali Orbita Astorię Bydgoszcz 90:81. To ich pierwszy triumf w trwającym sezonie i jednocześnie koniec czarnej serii trzech porażek z rzędu.

2021-09-20 21:15 Autor: Bartosz Królikowski
Ostatnia kwarta z piekła rodem. Koszykarski Śląsk niespodziewanie przegrał z Astorią
1

Wszystko szło całkiem dobrze, aż do tej ostatniej, koszmarnej kwarty, która popsuła wszystko. Koszykarski Śląsk Wrocław poniósł niespodziewaną porażkę na wyjeździe z Astorią Bydgoszcz 83:91. To już piąta wyjazdowa przegrana WKS-u w tym sezonie.

2020-12-13 19:40 Autor: Bartosz Królikowski
Koszykarze powrócili w znakomitym stylu. Pewne zwycięstwo Śląska Wrocław z Astorią Bydgoszcz
0

Po wielu miesiącach oczekiwania, kibice koszykarskiego Śląska wreszcie mogli nacieszyć oczy widokiem swojej ukochanej drużyny w rozgrywkach Energa Basket Ligi. Dosłownie nacieszyć, wszakże na inaugurację sezonu 2020/21 Śląsk Wrocław pokonał w Hali Orbita Astorię Bydgoszcz aż 90:66.

2020-08-28 19:23 Autor: Bartosz Królikowski
Koszykarski Śląsk Wrocław nareszcie powróci do gry. Na początek mecz z Astorią Bydgoszcz
0

Pandemia koronawirusa bardzo brutalnie obeszła się z kibicami polskiej koszykówki. Ponad pięć miesięcy minęło, odkąd koszykarze Śląska Wrocław i innych drużyn, rozegrali swe ostatnie spotkania Energa Basket Ligi. To już jednak przeszłość. Koszykówka powraca, a wraz z nią WKS z przebudowanym składem i jeszcze większym apetytem na dobre wyniki. Pierwszym rywalem wrocławian w nowym sezonie będzie Enea Astoria Bydgoszcz.

2020-08-28 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
Upragnione zwycięstwo po thrillerze. Śląsk pokonał Astorię! [RELACJA]
2

Trzy miesiące czekania i basta! Po nieprawdopodobnie emocjonującym spotkaniu Śląsk Wrocław pokonał Astorię Bydgoszcz 90:88. Tym samym wrocławianie przerwali serię sześciu domowych meczów bez wygranej i zrewanżowali się gościom za porażkę w zeszłym sezonie w starciu o awans do Energa Basket Ligi.

2019-12-28 22:11 Autor: Bartosz Królikowski
Śląsk Wrocław z ostatnią szansą na zwycięstwo w tym roku [ZAPOWIEDŹ]
0

Tydzień temu koszykarze Śląska Wrocław sprawili swoim kibicom bardzo miły prezent pod choinkę, bo w Warszawie w świetnym stylu pokonali Legię. Teraz fanom marzy się, by ten wyjątkowy pod wieloma względami rok 2019 też zakończyć zwycięstwem – tym razem we własnej hali.

2019-12-27 16:40 Autor: ah
Cudu nie było. FutureNet Śląsk przegrywa batalię o awans [RELACJA]
0

Dwa pierwsze spotkania finałowe z Enea Astorią Bydgoszcz i styl, w jakim zostały przegrane przez wrocławian, nie napawały optymizmem. Nadzieja na odwrócenie losów serii była jednak wielka. Niestety na niej się skończyło. Koszykarze FutureNet Śląska walczyli z całych sił i dali z siebie wszystko, ale to gospodarze trzeciego spotkania ponownie byli lepszą drużyną. Astoria wygrała 86:77 i awansowała tym samym do ekstraklasy.

2019-05-20 06:00 Autor: prochu
Niemożliwe nie istnieje? FutureNet Śląsk jedzie do Bydgoszczy przedłużyć szanse na awans [ZAPOWIEDŹ]
0

Droga na szczyt od początku nie była łatwa, ale teraz drużyna FutureNet Śląska wręcz stoi nad przepaścią. Podopieczni Radosława Hyżego muszą dwukrotnie wygrać na terenie Enea Astorii Bydgoszcz, by pozostać w grze o awans do ekstraklasy. Trzeci mecz serii w niedzielę (19 maja) o godzinie 17, ewentualny czwarty dzień później o 19.

2019-05-18 16:15 Autor: prochu
Nie będzie powtórki meczu. PZKosz uznał, że Śląsk... nie złożył protestu
0

Polski Związek Koszykówki nie uwzględnił protestu FutureNet Śląska. Wrocławianie domagali się powtórzenia drugiego meczu finałowego z Astorią Bydgoszcz ze względu na rażący błąd trójki sędziowskiej i niesłuszne przyznanie bydgoszczanom dwóch punktów. Tym samym wynik spotkania (86:85 dla Astorii) zostaje utrzymany, a w rywalizacji nadal jest 2:0 dla ekipy Bydgoszczy.

2019-05-14 14:04 Autor: prochu
Ogromny błąd sędziów w finale 1. ligi. FutureNet Śląsk wnioskuje o powtórzenie meczu!
0

W niedzielnym meczu finałowym koszykarskiej pierwszej ligi FutureNet Śląskiem Wrocław przegrał z Enea Astorią Bydgoszcz 85:86. Na początku trzeciej kwarty sędziowie popełnili ogromny błąd, po którym Astoria niezasłużenie zdobyła dwa oczka, które w pewnym sensie okazały się kluczowe w kwestii końcowego wyniku. Teraz FutureNet Śląsk wnioskuje do Polskiego Związku Koszykówki o powtórzenie tego meczu.

2019-05-13 18:02 Autor: prochu