W środę, 9 maja, na dwóch wrocławskich ulicach nie ma wody. Trwa usuwanie awarii.

2018-05-09 08:05 Autor: mh
Awaria energetyczna na dwóch wrocławskich ulicach
0

We wtorek mieszkańcy dwóch wrocławskich ulic mogą zmagać się z problemami wynikającymi z przerw w dostawie prądu. Spółka Tauron już przystąpiła do naprawy awarii.

2018-05-08 10:30 Autor: mh
Dwie awarie sieci energetycznej. Tauron prowadzi prace naprawcze
0

Nie ma prądu na dwóch ulicach Wrocławia. Firma Tauron Dystrybucja informuje, że przyczyną przerwy w dostawach energii elektrycznej jest awaria sieci.

2018-05-07 13:07 Autor: mgo
Awarie energetyczne we Wrocławiu. Niektóre mieszkania bez prądu nawet do 20:30
0

Mieszkańcy kilku wrocławskich ulic do wieczora mogą zmagać się z problemami wynikającymi z przerw w dostawie prądu. Spółka Tauron już przystąpiła do naprawy awarii.

2018-05-05 16:32 Autor: mh
Poranny wysyp awarii wodociągowych. Sprawdź, gdzie nie ma wody
0

Służby MPWiK mają poranek pełen roboty. Pracownicy wodociągów w piątek od rana zmagają się z 6 awariami na terenie Wrocławia. Sprawdź, gdzie mogą nastąpić przerwy w dostawie wody nawet do 14:00.

2018-05-04 08:23 Autor: bas
Awaria prądu na wielu wrocławskich ulicach
0

Z powodu awarii we wtorek, 1 maja, prądu nie ma na wielu wrocławskich ulicach, w tym w centrum i okolicach.

2018-05-01 13:00 Autor: mh
Zepsuty tramwaj blokował torowisko na Ślężnej
0

W poniedziałek około godz. 19:00 doszło do awarii tramwaju w okolicy skrzyżowania Ślężnej z Wiśniową. Przez kilkanaście minut tramwaje linii 9 i 15 kursowały tylko do zajezdni przy ul. Kamiennej.

2018-04-30 19:18 Autor: bas
Ulica Braniborska zamknięta przez dziesięć dni. Możliwe korki przy objazdach
0

W połowie marca prace Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji wymusiły zupełne zamknięcie ulicy Braniborskiej dla ruchu kołowego oraz utrudnienia dla pieszych i rowerzystów. Teraz sytuacja się powtarza, bo MPWiK musi zrobić poprawki.

2018-04-27 12:48 Autor: mgo
Awaria tramwaju na ul. Piłsudskiego. Wprowadzono objazdy
0

Z powodu awarii tramwaju, która miała miejsce w poniedziałek po godz. 13:00 na ul. Piłsudskiego, nastąpiły zmiany w ruchu komunikacji miejskiej.

2018-04-23 13:25 Autor: mh