AZS AJP Gorzów wielkopolski

Ślęza po pierwszym meczu półfinałowym.
0

Ślęza po pierwszym meczu półfinałowym. "Nie realizowaliśmy naszych planów"

Koszykarki Ślęzy Wrocław przegrały z InvestInTheWest Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski w pierwszym meczu półfinałowym 76:89. Szkoleniowiec 1KS-u nie miał problemów ze wskazaniem przyczyn tej porażki. - Nie realizowaliśmy naszego planu na to spotkanie - stwierdził Arkadiusz Rusin.

2019-04-14 13:24 Autor: prochu
Koszykarki Ślęzy rozpoczynają batalię o finał
0

W weekend 13-14 kwietnia zostaną rozegrane pierwsze spotkania półfinałowej serii play-off pomiędzy Ślęzą Wrocław, a AZS-em Gorzów Wielkopolski. Oba zespoły znalazły się w tej serii gier po wyeliminowaniu wyżej rozstawionych rywali. Początek meczu sobotniego o godzinie 18:30, dzień później zespoły zagrają o 17.

2019-04-13 07:02 Autor: Artur Gołdyn
Sharnee zatrzymana. Świetny mecz Ślęzy i ważne zwycięstwo w Gorzowie Wielkopolskim [RELACJA]
0

Wielka defensywa Ślęzy! Koszykarki 1KS-u pokonały na wyjeździe InvestInTheWest Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 69:63 i tym samym awansowały na trzecie miejsce w ligowej stawce.

2019-03-03 23:38 Autor: prochu
Pierwsza porażka Ślęzy w tym sezonie [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Passa sześciu kolejnych zwycięstw w wykonaniu koszykarek Ślęzy Wrocław została przerwana. Wrocławianki we własnej hali musiały uznać wyższość InvestInTheWest AZS-u AJP Gorzów Wielkopolski, przegrywając 62:78.

2018-11-25 23:45 Autor: prochu
Zatrzymać Sharnee. Ślęza podejmuje AZS Gorzów Wielkopolski [ZAPOWIEDŹ]
0

W niedzielę o godzinie 17 w hali wrocławskiej AWF rozegrane zostanie spotkanie 8. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet pomiędzy Ślęzą Wrocław a InvestInTheWest Enea AZS-em AJP Gorzów Wlkp. Rywalki 1KS-u będą chciały przerwać passę sześciu kolejnych zwycięstw zespołu z Wrocławia, a pomóc ma w tym była gwiazda Ślęzy, Sharnee Zoll-Norman.

2018-11-25 14:18 Autor: prochu