AZS CZĘSTOCHOWA

Gwardia pokonuje częstochowski AZS przy rekordowej frekwencji [RELACJA]
0

W wypełnionej po brzegi hali przy ul. Krupniczej, kibice byli świadkami prawdziwego pokazu umiejętności w wykonaniu siatkarzy ze stolicy Dolnego Śląska. Podopieczni Piotra Lebiody nie dali szans Tauron AZS-owi Częstochowa, z którym pewnie wygrali 3:0.

2019-01-13 12:51 Autor: Aleksander Hutyra
Pożegnalny mecz na Krupniczej? Gwardia podejmuje AZS Częstochowa [ZAPOWIEDŹ]
0

Rok 2019 nie rozpoczął się po myśli Gwardii… Wrocławianie przegrali wyjazdowe spotkanie z Norwidem Częstochowa 0:3, a na domiar złego, klub boryka się z problemami o podłożu pozasportowym, związanymi z obiektem, na którym od dawien dawna rozgrywał swoje mecze. Niewykluczone, że będzie to ostatni mecz przy Krupniczej w najbliższym czasie.

2019-01-12 11:31 Autor: Aleksander Hutyra
Gwardia znów wraca z tarczą! Niesamowity trzeci set [RELACJA, WIDEO]
0

Trzy wyjazdy i trzy zwycięstwa. Imponująco rozpoczyna się sezon ligowy dla siatkarzy Gwardii na zapleczu PlusLigi. Nie dość, że wrocławski zespół zalicza komplet  wyjazdowych zwycięstw, to dodatkowo na rozkładzie ma solidne marki - dwóch spadkowiczów z elity oraz aktualnego mistrza 1. ligi. W Częstochowie wrocławianie wygrali z AZS-em 3:1, a nagroda MVP trafiła ponownie w ręce Kamila Maruszczyka. Niecodzienny przebieg miał trzeci set, w którym obie drużyny zdobyły łącznie aż 74 punkty.

2018-10-21 10:31 Autor: prochu
Kolejne starcie z częstochowianami. Gwardia jedzie pod Jasną Górę walczyć z AZS-em [ZAPOWIEDŹ]
0

Po efektownej wygranej przed własną publicznością, Gwardię Wrocław czeka kolejny wyjazd. Tym razem zawodnicy Piotra Lebiody udadzą się do Częstochowy, na starcie z legendarnym AZS-em.

2018-10-20 15:38 Autor: prochu
0

WKK: Wrocławianie przegrywają na własnym parkiecie

Brak koncentracji i dyscypliny taktycznej to dwa główne czynniki, które spowodowały, iż pomimo dobrej gry w pierwszej połowie spotkania koszykarze WKK musieli uznać wyższość zespołu z Częstochowy.

2011-03-07 00:00 Autor: Jakub Roskosz, pk
0

WKK: Cenne zwycięstwo w Częstochowie

Koszykarze WKK najwyraźniej podnieśli się już po wysokiej porażce na własnym parkiecie z zespołem Doralu. W spotkaniu ostatniej kolejki podopieczni trenerów Gliniaka i Olesiewicza pokonali na wyyjeździe AZS Częstochowa 79:85.

2010-12-02 00:00 Autor: Piotr Kolisko