Koszykarze WKK Wrocław bez większych problemów pokonali KS Pogoń Prudnik 89:64.

2011-03-22 14:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Koszykówka: WKK wygrywa derby po raz drugi

Wyrównane pierwsze trzy kwarty spotkania oraz nokaut w osatniej odsłonie. Tak po krótce wygladał scenariusz niedzielnego spotkania, którego stawką były ligowe punkty jak i prestiż, na wrocławskim "koszykarskim podwórku".

2011-02-14 00:00 Autor: Patryk Załęczny
0

WKK: Wyczekiwana wygrana

Działacze, trenerzy, zawodnicy i kibice mogą odetchnąć z ulgą, zespół WKK Wrocław nie zapomniał jeszcze jak wygrywa się spotkania. Koszykrze trenera Mazura odnieśli pierwsze zwycięstwo w 2011 roku.

2011-01-31 00:00 Autor: Piotr Kolisko
1

WKK: Koniec zwycięskiej serii

To była zła koszykówka. Nikt nie spodziewał się , że koszykarze WKK Wrocław ulegną Doralowi różnicą aż 21 punktów. Jednak każda nawet najdłuższa seria zwycięstw ma swój koniec.

2010-11-22 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WKK: Podtrzymać zwycięską passę

W meczu z ekipą z Kłodzka koszykarze WKK będą starali się osiągnąć 7 kolejne zwycięstwo. Podopieczni trenerów Olesiewicza i Gliniaka swoje spotkanie rozegrają w sobotni wieczór.

2010-11-17 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Piotr Niedźwiedzki w spotkaniu z Księżakiem zapisał na swoim koncie 19 punktów jednak jego występ przerwała kontuzja.
1

WKK: Ofensywne popołudnie w Łowiczu

Wygrana nad Księżakiem i 105 punktów rzuconych na wyjeździe jedenastemu zespołowi ligi zamyka usta krytykom. Seria zwycięstw koszykarzy WKK Wrocław trwa a Łowicz nadal pozostaje znany głównie z kolorowych strojów ludowych i takiego też logotypu na kartonach mleka.

2010-10-28 00:00 Autor: Piotr Kolisko
3

WKK: Odprawili Bytom z kwitkiem

Zespół WKK pokonał na własnym parkiecie drużynę KK-A Bild 86-79 i po 6 kolejkach rozgrywek II ligi zajmuje wysokie trzecie miejsce. Najwięcej punktów -26 dla zespołu z Wrocławia rzucił Adam Wójcik.

2010-10-25 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Kolejne dobre spotkanie rozegrał Jakub Koelner.
4

O trzech takich co ograli Opole

Tercet Wójcik, Koelner, Niedźwiedzki pozbawili złudzeń koszykarzy AZS-u w wyjazdowym meczu w Opolu. Był to kolejny sukces młodego zespołu trenera Oleśiewicza.

2010-10-18 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Efektowny blok Piotra Niedźwiedzkiego.
1

WKK: Magia własnego parkietu trwa

Koszykarze WKK Wrocław odrobili 16 punktową stratę w meczu z GTK Fluor Britam Gliwice i odnieśli kolejne zwycięstwo na własnym parkiecie.

2010-10-14 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WKK podejmuje GTK Fluor Britam Gliwice

Już dzisiaj okaże się czy wrocławianie podtrzymają passę zwycięskich spotkań na własnym parkiecie.

2010-10-13 00:00 Autor: Piotr Kolsiko