Basket liga kobiet

Jedna Sharnee to za mało. Ślęza przegrywa w emocjonujących derbach [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Ślęza Wrocław przegrała w derbach Dolnego Śląska z CCC Polkowice 62:71. Wrocławianki wystąpiły osłabione brakiem dwóch "strzelb" - Marissy Kastanek i Eliny Dikeoulakou - a Sharnee Zoll-Norman nie otrzymała wsparcia od koleżanek. Amerykanka rzuciła niemal połowę punktów 1KS-u, ale to nie starczyło do pokonania CCC.

2018-02-21 23:39 Autor: prochu
Szalenie trudne zadanie Ślęzy. Koszykarskie derby w Polkowicach [ZAPOWIEDŹ]
0

Niezwykle wymagająca przeprawa czeka koszykarki Ślęzy w 19. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet. Wrocławianki zmierzą się na wyjeździe z przepełnioną gwiazdami drużyną CCC Polkowice. Spotkanie w środę 21 lutego o godzinie 19.

2018-02-19 13:44 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Będą zmiany, mamy za dużo zawodniczek na obwodzie
0

Ślęza Wrocław pokonała w niedzielę Ostrovię Ostrów Wielkopolski 82:63. W zespole mistrzyń Polski zadebiutowała Elina Dikeoulakou, zawodniczka pozyskana z CCC Polkowice, która w pierwszym starciu w żółto-czerwonych barwach zdobyła 12 punktów. - Przyjście Eleny oznacza ruchy w naszej kadrze - mówi szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2018-02-20 14:04 Autor: Paweł Prochowski
Koszykarki Ślęzy na zgrupowaniach narodowych reprezentacji
0

W rozgrywkach Energa Basket Ligi Kobiet trwa dwutygodniowa przerwa, a to czas na mecze reprezentacji narodowych. Na zgrupowania swoich kadr wyjechały cztery zawodniczki Ślęzy, a także trener Arkadiusz Rusin.

2018-02-07 15:42 Autor: prochu
Ślęza znów nie nawiązała walki z zespołem z czołówki. Kolejny słabszy mecz w defensywie
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław przegrały w sobotę na wyjeździe z Energą Toruń 49:72. Mistrzynie Polski znów nie nawiązały walki z zespołem z czołówki Energa Basket Ligi Kobiet - przed dwoma tygodniami dostały lanie od Artego Bydgoszcz w Pucharze Polski, do przerwy tracąc aż 58 punktów. - Ciężko mi polemizować z tym, czy mogliśmy nawiązać walkę, czy nie - komentuje spotkanie w grodzie Kopernika szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2018-02-05 18:39 Autor: prochu
Kolejny słaby mecz i porażka Ślęzy. Czy to już kryzys? [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy poniosły czwartą porażkę w obecnym sezonie Energa Basket Ligi Kobiet. Mistrzynie Polski przegrały na wyjeździe z Energą Toruń 49:72. Warto nadmienić, że Ślęza musiała sobie radzić bez kontuzjowanej Marissy Kastanek.

2018-02-04 11:11 Autor: prochu
Trudne zadanie Ślęzy. Mistrzynie Polski w delegacji w Toruniu [ZAPOWIEDŹ]
0

Energa Toruń będzie rywalem koszykarek Ślęzy w kolejnym, tym razem wyjazdowym spotkaniu ekstraklasy. Mecz odbędzie się w sobotę (3 lutego) o godzinie 18. Wrocławianki powalczą o dwunaste zwycięstwo w sezonie i umocnienie swojej pozycji w czołówce tabeli.

2018-02-02 19:00 Autor: prochu
Kolejne powołanie dla Agnieszki Kaczmarczyk, Karina Szybała rezerwową
0

Trener Arkadiusz Rusin podał skład reprezentacji Polski na mecze z Estonią i Białorusią w kwalifikacjach do mistrzostw Europy. Wśród powołanych zawodniczek jest Agnieszka Kaczmarczyk. Na liście rezerwowych znalazła się Karina Szybała.

2018-02-03 02:27 Autor: prochu
Ślęza męczyła się z outsiderem.
0

Ślęza męczyła się z outsiderem. "Nasza postawa była skandaliczna"

Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały w 16. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet Widzew Łódź 68:57. Choć taki wynik z pewnością może cieszyć fanów 1KS-u, to jednak styl gry jest daleki od idealnego, bo najsłabszy zespół ligi pozostawał w grze przez trzy kwarty. - To, co prezentujemy na boisku jest poniżej krytyki - grzmiał po spotkaniu szkoleniowiec mistrzyń Polski Arkadiusz Rusin.

2018-01-30 17:53 Autor: prochu
Szykuje się wielki powrót do Ślęzy. Agnieszka Majewska wznowiła treningi
0

Bardzo prawdopodobne, że wkrótce Ślęza Wrocław pozyska nową zawodniczkę. Treningi pod okiem szkoleniowca 1KS-u Arkadiusza Rusina wznowiła środkowa Agnieszka Majewska, która w ostatnich miesiącach pozostawała bez zatrudnienia.

2018-01-30 11:06 Autor: prochu