Basket liga kobiet

Kourtney Treffers: Nie możemy się jeszcze cieszyć
0

Ślęza Wrocław prowadzi w finale Basket Ligi Kobiet z Wisłą Can-Pack 2:0. W drugim meczu wrocławianki wygrały z aktualnymi mistrzyniami Polski 73:57. - Jestem bardzo dumna z naszej drużyny, grałyśmy jak zespół od pierwszej do ostatniej minuty - mówiła po spotkaniu środkowa 1KS-u Kourtney Treffers.

2017-04-21 14:23 Autor: prochu
2:0! Ślęza o krok od mistrzostwa Polski! [RELACJA, GALERIA, WIDEO]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław nie dały większych szans Wiśle Can-Pack Kraków w drugim meczu finałowym Basket Ligi Kobiet. Podopieczne Arkadiusza Rusina wygrały 73:57 i w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzą 2:0.

2017-04-21 08:00 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Liczy się krótka pamięć
0

Ślęza Wrocław pokonała w pierwszym meczu finałowym Wisłę Can-Pack Kraków 71:65. - Jest 1:0, ale tak naprawdę to się dopiero zaczęło i zapominamy o tej wygranej. Przygotowujemy się do kolejnego meczu - mówił po spotkaniu szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2017-04-20 11:25 Autor: prochu
Otwarcie dla Ślęzy! Wrocławianki prowadzą w finale! [RELACJA, FOTO]
0

Koszykarki Ślęzy wygrały przed własną publicznością z Wisłą Can-Pack Kraków 71:65 w pierwszym meczu finałowym Basket Ligi Kobiet. Wrocławianki wykonały tym samym pierwszy krok w stronę złotego medalu mistrzostw Polski.

2017-04-20 09:00 Autor: prochu
Silny pretendent kontra doświadczony mistrz. Ślęza zaczyna walkę o złoto [ZAPOWIEDŹ]
0

W Basket Lidze Kobiet nadszedł czas na najważniejsze rozstrzygnięcia. W środę i czwartek koszykarki Ślęzy zmierzą się przed własną publicznością z Wisłą Can-Pack Kraków w pierwszych meczach o mistrzostwo Polski. Początek obu spotkań o godzinie 18:45 w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim.

2017-04-18 21:00 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Jestem dumny z całego zespołu
0

W środę Ślęza Wrocław po niesamowitej pogoni pokonała CCC Polkowice 67:59. Wrocławianki pod koniec trzeciej kwarty przegrywały już trzynastoma punktami, ale ostatecznie wygrała po niezwykle emocjonującej końcówce i awansowała tym samym do wielkiego finału Basket Ligi Kobiet. - Nasz zespół pokazał, że nie ma beznadziejnych sytuacji - mówił na konferencji prasowej szkoleniowiec Ślęzy Arkadiusz Rusin.

2017-04-13 19:31 Autor: prochu
Ostatnia odsłona półfinałowych derbów [ZAPOWIEDŹ]
0

Koszykarskie emocje w półfinale play-off Basket Ligi Kobiet sięgnęły zenitu. W środę we Wrocławiu odbędzie się piąty, decydujący o awansie do wielkiego finału mecz Ślęzy z CCC Polkowice. Początek o godzinie 19 w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim. Zwycięzca zmierzy się o złoto z Wisłą Can-Pack Kraków.

2017-04-11 19:59 Autor: prochu
Magdalena Koperwas: Pięciominutowa radość i pełna koncentracja
0

- Bardzo się cieszymy ze zwycięstwa, ale radość będzie trwała pięć minut i zaczynamy się koncentrować na piątym meczu - mówiła na konferencji prasowej po czwartym spotkaniu półfinałowym zawodniczka Ślęzy Magdalena Koperwas.

2017-04-10 15:04 Autor: prochu
Będzie piąty mecz! Ślęza zmiażdżyła CCC! [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław zdeklasowały CCC Polkowice 71:52 w czwartym meczu półfinałowym Basket Ligi Kobiet. Podopieczne Arkadiusza Rusina zrehabilitowały się za sobotnią porażkę i doprowadziły do piątego meczu, który w środę odbędzie się we Wrocławiu.

2017-04-10 08:50 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Rozsypaliśmy naszą defensywę
0

Ślęza Wrocław na własne życzenie przegrała w trzecim spotkaniu półfinałowym z CCC Polkowice 60:65. - W ostatniej kwarcie zagraliśmy bardzo słabo. Za godzinę wszystko wróci do normy - mówił na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2017-04-09 13:00 Autor: prochu