zamknij

Bilety

0

Dziś i jutro pospieszne stają na każdym przystanku

Autobusy pospieszne jeżdżą w czwartek i piątek jak normalne. Obowiązują w nich zwykłe bilety.

2010-12-30 00:00 Autor: bk, mat. pras
Od dziś autobusy pospieszne znów nie zatrzymują się na każdym przystanku i płacimy za nie drożej.
11

Pospieszne znów drożej, a bilety czasowe wg zegarka

Dziś kończy się wprowadzona 16 grudnia zasada, że bilety czasowe będą obowiązywać według rozkładu, a nie korków. Ponadto w autobusach pospiesznych nie kasujemy już zwykłych biletów. Urzędnicy uznali, że przetrwaliśmy atak zimy.

2010-12-21 00:00 Autor: bk
Od jutra autobusy pospieszne znów zatrzymują się na każdym przystanku i płacimy za nie jak za zwykłe linie
5

Pospieszne taniej. Łatwiej też z biletami czasowymi

Od jutra, już po raz drugi tej zimy,bilety czasowe będą obowiązywać według rozkładu, a nie korków. Ponadto w autobusach pospiesznych kasujemy zwykłe bilety.

2010-12-15 00:00 Autor: bk
Pospieszna linia K jest taką głównie z nazwy. Jest trzecią najwolniejszą linią w mieście, ale za podróż nią płaci się drożej.
26

Dlaczego za autobusy pospieszne płacimy drożej?

Nie jeżdżą wcale najszybciej, nie zatrzymują się na każdym przystanku, a nawet nie wszystkie kursują w weekendy. Jednak bilet na autobusy pospieszne, oznaczone literami, płacimy więcej niż za podróż innymi liniami. Zastanawialiście się kiedyś dlaczego?

2010-12-10 00:00 Autor: Bartłomiej Knapik
6

Na Głównym znów płacisz za bilet u konduktora

To był świetny pomysł kolejarzy: ponieważ Dworzec Główny jest w remoncie, kas jest mniej, a kolejek nie – mogliśmy wybierając się w podróż koleją kupić bilet u konduktora. Bez dodatkowych opłat. To już jednak przeszłość: remont dworca trwa, ale my znów dopłacamy 5 zł. za wypisanie biletu w wagonie.

2010-12-10 00:00 Autor: bk
2

WTS: Ceny żużlowych emocji

Poznaliśmy już ceny biletów jak i karnetów na spotkania zespołu WTS Betard Wrocław. Wejściówki z rabatem będzie można zakupić podczas trzech etapów sprzedaży.

2010-12-10 00:00 Autor: Piotr Kolisko
6

Bilety zimą w MPK obowiązują inaczej

Rekordowe opóźnienia wrocławskiego MPK sięgają dwóch godzin. Biorąc to pod uwagę urzędnicy stwierdzili, że bilety czasowe będą obowiązywać według rozkładu, a nie korków zaś w pospiesznych kasujemy zwykłe bilety. O tym, żeby wprowadzić w trudne dni darmową komunikację zbiorową, jak Lublin czy Kraków urzędnicy nie myśleli: bo nie jest u nas tak źle.

2010-12-03 00:00 Autor: bk
Latem ZOO cieszy się wielką popularnością, czy zimą będzie podobnie?
3

Zimą tańsze bilety do ZOO

Zastanawiacie się co w taką pogodę można robić w wolny czasie? Lepić bałwana? Rzucać się śnieżkami? Zjeżdżać na sankach? A co powiecie na wycieczkę do ZOO? Od 1 grudnia wrocławski ogród kusi egzotycznymi pawilonami i tańszymi biletami.

2010-11-29 00:00 Autor: js
0

Bilety na koncert Cocotier w Łykendzie

Oscylują pomiędzy jazzem, folkiem i flamenco i jak świadczy nazwa ich zespołu mają „palmę” na punkcie muzyki. Grupa Cocotier już jutro wystąpi w klubie Łykend. Mamy dla Was trzy podwójne wejściówki na ten koncert.

2010-11-18 00:00 Autor: js
Prezes Zarządu MPK, Witold Turzański jako pierwszy dokonał zakupu biletu w nowym biletomacie.
5

Biletomaty w tramwajach już działają

Od dziś wrocławianie mogą kupić bilety w niektórych tramwajach. Uruchomiony został bowiem pilotażowy program pierwszych mobilnych automatów biletowych dostępnych w pojazdach MPK.

2010-11-04 00:00 Autor: Julia Spychalska