Bilety Ślęza

Niezłe wystepy koszykarek Ślęzy w meczach narodowych reprezentacji
0

W Basket Lidze Kobiet trwa przerwa na mecze kadry. Na zgrupowaniach swoich reprezentacji przebywa siedem koszykarek Ślęzy, które mają za sobą pierwsze mecze w tym okienku.

2018-11-20 10:40 Autor: prochu
Siedem koszykarek Ślęzy na zgrupowaniach narodowych reprezentacji
0

Tradycyjnie już Ślęza Wrocław podczas przerwy na kadrę wysyła znaczną część zawodniczek na mecze reprezentacji. Nie inaczej jest w tym okienku - aż siedem zawodniczek grających na co dzień w żółto-czerwonych barwach w najbliższych dniach weźmie udział w spotkaniach swoich narodowych reprezentacji.

2018-11-17 14:36 Autor: prochu
Kolejny pogrom koszykarek Ślęzy. Żółto-czerwone liderem! [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław na przerwę reprezentacyjną rozjadą się w dobrych humorach. Wrocławianki pokonały Ostrovię Ostrów Wielkopolski 80:47 i pozostają jedną z dwóch niepokonanych drużyn Energa Basket Ligi Kobiet, zajmując pierwsze miejsce w tabeli.

2018-11-11 17:05 Autor: prochu
Marissa Kastanek musi poczekać na debiut w reprezentacji Polski
0

Pomimo spełnienia wszystkich wymogów ze strony FIBA, które miały prowadzić do uprawienia Marissy Kastanek do gry w reprezentacji Polski podczas najbliższego zgrupowania i spotkań z Turcją oraz Estonią, rzucająca Ślęzy Wrocław nie będzie miała okazji do debiutu w tych starciach.

2018-11-13 08:30 Autor: prochu
Ślęza nadal niepokonana. Wrocławianki lepsze w meczu walki [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław wciąż mogą się cieszyć mianem niepokonanych. W spotkaniu 6. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet wrocławianki wygrały z PGE MKK Siedlce 81:70. Starcie to bez wątpienia można określić mianem meczu walki.

2018-11-04 13:21 Autor: prochu
Niepokonana Ślęza Wrocław podejmie PGE MKK Siedlce [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed koszykarkami Ślęzy kolejne domowe spotkanie. Tym razem zadanie teoretycznie łatwiejsze, bo podopieczne Arkadiusza Rusina zmierzą się z PGE MKK Siedlce. Wrocławianki będą też grały o podtrzymanie serii czterech zwycięstw, które już na starcie sezonu pozwoliły im zająć miejsce w czołówce ligowej stawki.

2018-11-03 16:26 Autor: prochu
Cztery koszykarki Ślęzy powołane do reprezentacji Polski
0

Już za niecałe dwa tygodnie koszykarki reprezentacji Polski prowadzone przez Arkadiusza Rusina zbiorą się w Bydgoszczy, gdzie będą się przygotowywać do dwóch ostatnich meczów kwalifikacyjnych do Eurobasketu 2019. W składzie kadry narodowej znalazły się cztery zawodniczki Ślęzy Wrocław.

2018-10-31 23:45 Autor: prochu
Starcie niepokonanych. Trudny wyjazdowy sprawdzian przed koszykarkami Ślęzy [ZAPOWIEDŹ]
0

W niedzielę o godz. 15 Ślęza Wrocław rozegra wyjazdowe spotkanie 5. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Wrocławianki zmierzą się z Arką Gdynia, która podobnie jak zespół Arkadiusza Rusina, również nie przegrała w tym sezonie spotkania ligowego.

2018-10-26 00:33 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Popełnialiśmy koszmarne błędy
0

Ślęza Wrocław w trzeciej kolejce Basket Ligi Kobiet pokonała Pszczółkę Lublin i nadal ma na swoim koncie komplet zwycięstw. Z niedzielnej wygranej nie był do końca zadowolony szkoleniowiec 1KS-u, Arkadiusz Rusin, który miał wiele zastrzeżeń co do koncentracji swoich zawodniczek.

2018-10-24 00:33 Autor: prochu
Nerwówka na własne życzenie. Ślęza wygrywa z Pszczółką Lublin [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław po trzech rozegranych spotkaniach w Energa Basket Lidze Kobiet wciąż mają na koncie komplet zwycięstw. W pierwszym meczu przed własną publicznością wrocławianki pokonały Pszczółkę Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 80:78.

2018-10-22 12:25 Autor: prochu