Trzecia edycja gali Talenty Ślęzy Wrocław coraz bliżej. Trwają ostatnie przygotowania do tego, aby w środę, 13 lutego wyróżnić młodych sportowców akademii i przodujące drużyny sekcji piłkarskiej i koszykarskiej. A to nie jedyne nagrody, które zostaną wręczone podczas gali.

2019-02-13 07:35 Autor: prochu
Przegrana na własne życzenie. Ślęza wraca z Lublina na tarczy [RELACJA]
0

Na zegarze 2 minuty i 55 sekund do końca spotkania, Elina Dikeoulakou trafia za trzy punkty powiększając przewagę Ślęzy nad Pszczółką do piętnastu "oczek" (75:60). Czy taki mecz można jeszcze przegrać? Niestety - tak. Podopieczne Arkadiusza Rusina kompletnie przespały końcówkę spotkania, co skrzętnie wykorzystały lublinianki, najpierw doprowadzając do dogrywki, a w niej przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

2019-02-10 20:47 Autor: prochu
Koszykarki Ślęzy jadą walczą o punkty na trudnym terenie [ZAPOWIEDŹ]
0

W sobotę (9 lutego) koszykarki Ślęzy Wrocław rozegrają mecz 17. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Rywalem żółto-czerwonych będzie Pszczółka Lublin, która chce się zrewanżować za porażkę w październikowym starciu obu drużyn.

2019-02-08 15:25 Autor: prochu
Trener Ślęzy niezadowolony po wygranym meczu.
0

Trener Ślęzy niezadowolony po wygranym meczu. "Nasza obrona była skandaliczna"

W miniony weekend koszykarki Ślęzy Wrocław po emocjonującym spotkaniu i punktach w samej końcówce pokonały Politechnikę Gdańską 66:64. Wygrana wrocławianek mogłaby bardziej cieszyć, gdyby nie fakt, że Ślęza była murowanym faworytem tej potyczki, a tymczasem to gdańszczanki przez większość meczu nadawały ton rywalizacji. Po meczu gorzkich słów nie szczędził szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2019-01-29 14:31 Autor: prochu
Niespodziewany dreszczowiec Ślęzy. Na szczęście z happy endem [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

To miał być kolejny łatwy mecz dla Ślęzy, tymczasem przez większość spotkania to Politechnika Gdańska prowadziła i była bliższa wygranej. Szczęśliwie dla 1KS-u, w decydującym momencie ręka nie zadrżała Cierrze Burdick, która w ostatniej minucie trafiła za trzy i ostatecznie dwa punkty zostały we Wrocławiu - Ślęza wygrała 66:64.

2019-01-27 12:16 Autor: prochu
Ślęza wraca po pucharowej przerwie. W sobotę mecz z beniaminkiem [ZAPOWIEDŹ]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław wracają do ligowych zmagań po dwutygodniowej przerwie na mecze Pucharu Polski. Podopieczne Arkadiusza Rusina nie zakwalifikowały się do turnieju finałowego krajowego pucharu, za to mogły się należycie przygotować do najbliższej potyczki. W sobotę - 26 stycznia - do Wrocławia przyjeżdża beniaminek EBLK Sunreef Yachts Politechnika Gdańska.

2019-01-25 14:45 Autor: prochu
Pewne zwycięstwo Ślęzy, udany debiut Dikoulakou [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały Eneę AZS Poznań 83:59 w meczu 14. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet i tym samym rozpoczęły drugą rundę spotkań sezonu zasadniczego od pewnej wygranej.

2019-01-13 23:30 Autor: prochu
Wzmocniona Ślęza rozpoczyna rundę rewanżową [ZAPOWIEDŹ]
0

Rozpoczyna się druga runda spotkań sezonu zasadniczego Energa Basket Ligi Kobiet. Koszykarki Ślęzy Wrocław w meczu 14. kolejki EBLK podejmą Enea AZS Poznań. Wrocławianki wystąpią wzmocnione Eliną Dikoulakou, która dołączyła do 1KS-u w minionym tygodniu.

2019-01-13 11:53 Autor: prochu
Wielki powrót do Wrocławia. Elina Dikeoulakou podpisała kontrakt ze Ślęzą
0

Nową zawodniczką Ślęzy Wrocław została Elina Dikeoulakou. Łotyszka podpisała umowę do kóńca obecnego sezonu.

2019-01-10 13:45 Autor: prochu
Zmiany personalne w Ślęzie. Monika Naczk odchodzi z Wrocławia
0

Monika Naczk nie będzie już grała w barwach Ślęzy Wrocław. 23-letnia rozgrywająca otrzymała zgodę na znalezienie nowego klubu. Włodarze 1KS-u w jej miejsce planują zakontraktować inną koszykarkę.

2019-01-09 17:59 Autor: prochu