BKS Bielsko-Biała

Bez wygranej, ale z cennym punktem. Kolejna porażka Volley w Orbicie
0

Nie udało się odczarować wrocławskiej Hali Orbita. Siatkarki Volley uległy BKS-owi Profi Credit Bielsko-Biała 2:3 w spotkaniu 16. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, ale za tę przegraną otrzymają jeden punkt. I choć trudno cieszyć się z porażki, zwłaszcza kiedy prowadzi się w setach 2:1, to jest to kolejne "oczko" na wagę złota.

2019-01-27 23:07 Autor: prochu
Odczarować Orbitę. Volley Wrocław podejmuje BKS Bielsko-Biała [ZAPOWIEDŹ]
0

W niedzielny wieczór Volley Wrocław podejmą w ramach 16. kolejki LSK BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Wrocławianki będą chciały zrewanżować się za porażkę z 5. kolejki, kiedy to siatkarki z Bielska-Białej dość łatwo ograły Volley w trzech setach.

2019-01-27 16:45 Autor: Aleksander Hutyra
Bez punktów, bez seta. Nieudana wyprawa Volley do Bielska-Białej
0

Siatkarki Volley Wrocław przegrały w Bielsku-Białej z miejscowym BKS-em 0:3 w spotkaniu 5. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Wrocławianki najbliższe końcowego sukcesu były w pierwszej partii, którą przegrały do 22. W kolejnych setach zdobyły 16 i 18 "oczek".

2018-11-25 23:50 Autor: prochu
Volley gra w Bielsku-Białej. Trudny rywal na drodze wrocławianek [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed nami 5. kolejka rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet. Po udanym wyjeździe do Kalisza i wygranej za 3 punkty z miejscową Energą, siatkarki Volley w kolejnym meczu zmierzą się z BKS Profi Credit Bielsko-Biała.

2018-11-25 13:28 Autor: Aleksander Hutyra
Szybkie zwycięstwo Impelu. Niezwykle ważne punkty wrocławianek
0

Siatkarki Impelu Wrocław wracają na właściwe tory. W tygodniu wrocławianki postraszyły faworyta w piątej rundzie Pucharu Polski Kobiet i choć ostatecznie przegrały z Enea PTPS-em Piła 2:3, to pozostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie. W końcu niezłą postawę przełożyły też na mecze ligowe, bo w niedzielę wygrały za trzy punkty w trzysetowym pojedynku z wyżej notowanym BKS-em Bielsko-Biała.

2018-02-11 19:08 Autor: prochu
Impel podejmuje BKS Bielsko-Biała. Dobrą postawę przekuć w zwycięstwo [ZAPOWIEDŹ]
0

W najbliższą niedzielę Impel Wrocław zmierzy się z BKS Profi Credit Bielsko-Biała w ramach 17. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. W pierwszej rundzie fazy zasadniczej górą były Impelki, które z pewnością chciałyby i teraz odnieść zwycięstwo. Mecz odbędzie się w Hali Orbita. Początek o godzinie 17.

2018-02-09 13:00 Autor: prochu
Niespodzianka w Bielsku-Białej! Impel wygrywa na wyjeździe z BKS-em [RELACJA]
0

Na zakończenie zmagań 4. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, Impel Wrocław zmierzył się z drużyną BKS Profi-Credit Bielsko-Biała. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebowano aż pięciu setów, a ostatecznie 2 punkty wróciły do Wrocławia.

2017-11-06 11:01 Autor: prochu
Mecz sąsiadek w tabeli. Impel jedzie do Bielska-Białej [ZAPOWIEDŹ]
0

W ramach 4. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, w niedzielę - 5 listopada - Impel Wrocław zmierzy się na wyjeździe z BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.

2017-11-05 15:28 Autor: prochu
Błyskawiczne zwycięstwo Impelek [RELACJA]
0

Niespodzianki nie było - Impel szybko i pewnie poradził sobie z BKS-em Bielsko-Biała w 1/8 finału Pucharu Polski. Wygrana przed własną publicznością 3:0 dała wrocławiankom awans do ćwierćfinału, w którym zmierzą się z MKS-em Dąbrowa Górnicza.

2017-01-18 22:11 Autor: prochu
Impel rozpoczyna walkę o Puchar Polski [ZAPOWIEDŹ]
0

Impelki w środę zainaugurują rozgrywki o Puchar Polski. Pierwszym rywalem wrocławskich siatkarek będzie BKS Profi Credit Bielsko-Biała, czyli zespół, z którym mierzyły się ostatnio w Orlen Lidze.

2017-01-17 21:30 Autor: prochu