BLUMA

Norbert Kulon prowadził grę Śląska w decydujących minutach spotkania z Mickiewiczem Katowice.
0

Śląsk Wrocław zdobył katowicki Spodek

Śląsk Wrocław pokonał w Katowicach miejscowego Mickiewicza 78:69. Przy jednoczesnych porażkach ekip z Prudnika oraz Ostrowa, wrocławianie powiększyli swoją przewagę nad najgroźniejszymi rywalami w tabeli do dwóch punktów.

2011-12-12 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Drugoligowy Śląsk przegrywa w Prudniku

Wysoko przegrana trzecia kwarta, proste straty oraz niecelne rzuty z najbliższej odległości, to wszystko zadecydowało o porażce Śląska na trudnym terenie w Prudniku przeciwko miejscowej Pogoni 72:79.

2011-11-20 00:00 Autor: press, pK
0

Koszykarski Śląsk gra o punkty w Prudniku

Już w sobotę koszykarze drugoligowego Śląska rozegrają spotkanie na trudnym terenie w Prudniku.

2011-11-18 00:00 Autor: press, pK
1

Wychowankowie wracają do koszykarskiego Śląska

Mateusz Płatek i Artur Grygiel to ostatni zawodnicy, którzy zasilą skład drugoligowej drużyny koszykarskiego Śląska. Obaj koszykarze są wychowankami wrocławskiego zespołu.

2011-08-11 00:00 Autor: Piotr Kolisko