Brązowy medal

W organizowanej we Wrocławiu imprezie Polacy wywalczyli zaledwie jeden brązowy krążek
0

Tylko jeden medal Polski na zakończonych w Hali Stulecia mistrzostwach świata w podnoszeniu ciężarów

Bartłomiej Bonk sięgnął po brązowy medal mistrzostw świata w podnoszeniu ciężarów w kategorii 105 kg, powtarzając w ten sposób sukces z Londynu. Polak w dwuboju uzyskał 404 kg. Marcin Dołęga natomiast nie ukończył rywalizacji. Medalu w swojej kategorii wagowej nie zdobył też faworyt Adrian Zieliński. Również żadna z polskich pań nie stanęła na podium.

2013-10-29 10:22 Autor: jg/wwc2013.pl
Sebastian Mila w Warszawie był bezradny i nie pomógł Śląskowi zdobyć choćby honorowego gola (zdjęcie ilustracyjne).
2

Piłkarze Śląska stłamszeni przez Legię, ale trzeci rok z rzędu są na podium ekstraklasy

Bezlitośnie przejechali się piłkarze Legii Warszawa po Śląsku Wrocław. Cieszący się z mistrzostwa Polski legioniści triumf w lidze uczcili ostrym strzelaniem, pokonując Śląsk aż 5:0. Odchodzący mistrz dostał od nowego lekcję futbolu, ale mimo tej bolesnej porażki wrocławianie utrzymali miejsce na podium i kończą sezon z brązowym medalem.

2013-06-02 18:15 Autor: ŁM
KSB Drwale Wrocław
0

KSB: By zdobyć medal Mistrzostw Polski musisz być drwalem

Jako portal staramy się być obiektywni. I właśnie ta obiektywność nie pozwala nam przejść obojętnie obok sukcesu basebalistów KSB Wrocław. Wszystkich, którzy już teraz chcą wyrazić swoją dezaprobatę z tego powodu prosimy o nie czytanie poniższej treści.

2011-10-17 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Brąz na Mistrzostwach Polski dla studentki WSB

W pierwszy weekend czerwca 2010 r. na poznańskiej Malcie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w wioślarstwie. Brąz zdobyła Hanna Łukawska z Wyższej Szkoły Bankowej.

2010-06-22 00:00 Autor: Agnieszka Nesterowicz