Budotex

Ile metrów mieszkania może kupić za swoją pensję wrocławianin? [INFOGRAFIKA]
Za średnią pensję mieszkaniec Wrocławia może kupić tylko pół metra kwadratowego mieszkania na rynku pierwotnym i niespełna 0,6 metra kwadratowego lokalu z tzw. drugiej ręki. Tak przynajmniej wynika z danych statystycznych publikowanych przez GUS i NBP.
2016-04-15 11:50
Na południu Wrocławia postawią dwa nowe budynki. Będą tam i mieszkania, i biura
W pierwszym kwartale przyszłego roku ruszy budowa II etapu osiedla Tęczowy Raj przy ulicy Jeździeckiej na Krzykach. Budotex zdecydował się na zmianę pierwotnej koncepcji zabudowy, a na osiedlu – poza mieszkaniami – powstanie także biurowiec.
2015-11-26 15:59
Budują nowy biurowiec na Krzykach. Ma nazwę jak kamień szlachetny
Ponad 4000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni użytkowej, 135 miejsc postojowych dla samochodów, parkingi dla rowerzystów z pełnym zapleczem sanitarnym oraz strefa wypoczynkowa przystosowana m.in. do potrzeb kobiet w ciąży. To wszystko znajdzie się w biurowcu Perydot, budowanym przez wrocławskiego dewelopera - firmę Budotex - na Krzykach.
2015-07-09 11:58Najczęściej czytane
-
Odnalazł się 15-letni Adrian, który widziany był ostatnio we Wroclavii
37453 -
10 osiedli we Wrocławiu z niezwykłą historią
35903 -
Wrocław: Atak szczurów w samym centrum miasta. "To bestyjki"
30638 -
Seryjna złodziejka w Rossmannie. Zobacz, jaki miała sposób
27608 -
Nadal bardzo dużo wody w Widawie. Rośnie też poziom innych rzek pod Wrocławiem
23608
Najczęściej komentowane
-
Wrocław: Mieszkańcy informują o piratach drogowych. Gdzie jeżdżą za szybko?
4 -
Wrocław: Obok średniowiecznej warowni stanęły toalety toi toi. Miasto się tłumaczy
3 -
Wrocław: Wypadek na przejściu dla pieszych. Poważnie ranna kobieta trafiła do szpitala
3 -
Wrocław: Wypadek na autostradzie A4. Kilkanaście kilometrów korka
3 -
Awaria tramwaju. Dwie linie zmieniły trasy
3
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alert