Ccc polkowice

Poważne osłabienie Ślęzy. Agnieszka Kaczmarczyk odchodzi do CCC Polkowice
0

Jedna z liderek koszykarskiej Ślęzy Wrocław, Agnieszka Kaczmarczyk, przechodzi do CCC Polkowice. Dla brązowych medalistek to utrata kolejnej wartościowej zawodniczki - wcześniej odeszła Holenderka Kourtney Treffers.

2018-05-24 14:18 Autor: prochu
Jedna Sharnee to za mało. Ślęza przegrywa w emocjonujących derbach [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Ślęza Wrocław przegrała w derbach Dolnego Śląska z CCC Polkowice 62:71. Wrocławianki wystąpiły osłabione brakiem dwóch "strzelb" - Marissy Kastanek i Eliny Dikeoulakou - a Sharnee Zoll-Norman nie otrzymała wsparcia od koleżanek. Amerykanka rzuciła niemal połowę punktów 1KS-u, ale to nie starczyło do pokonania CCC.

2018-02-21 23:39 Autor: prochu
Szalenie trudne zadanie Ślęzy. Koszykarskie derby w Polkowicach [ZAPOWIEDŹ]
0

Niezwykle wymagająca przeprawa czeka koszykarki Ślęzy w 19. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet. Wrocławianki zmierzą się na wyjeździe z przepełnioną gwiazdami drużyną CCC Polkowice. Spotkanie w środę 21 lutego o godzinie 19.

2018-02-19 13:44 Autor: prochu
Z Polkowic do Wrocławia. Ślęza się wzmacnia
0

Nową koszykarką Ślęzy Wrocław została Elina Dikeoulakou, obwodowa zawodniczka z Łotwy, która rozpoczęła ten sezon w barwach CCC Polkowice. Jeśli uda się dopełnić formalności, Łotyszka zadebiutuje w barwach Ślęzy w niedzielnym meczu przeciwko Ostrovii Ostrów Wlkp.

2018-02-15 11:20 Autor: mh
Arkadiusz Rusin: Nasza obrona była fatalna
0

Ślęza Wrocław w niedzielę przegrała pierwszy mecz w tym sezonie. Po serii zwycięstw w Basket Lidze Kobiet i Eurocupie, wrocławianki uległy CCC Polkowice 67:76. - Grając w tej lidze z mocnymi przeciwnikami, tracąc do przerwy 45 punktów, stawiamy się w bardzo trudnej sytuacji - mówił po spotkaniu szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2017-10-23 15:13 Autor: prochu
Derby dla Polkowic! CCC lepsze od Ślęzy [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław przegrały w spotkaniu 6. kolejki Basket Ligi Kobiet z CCC Polkowice 67:76. Była to pierwsza pierwsza wrocławianek w tym sezonie.

2017-10-22 18:45 Autor: prochu
Koszykarskie derby Dolnego Śląska. Ślęza podejmuje CCC Polkowice [ZAPOWIEDŹ]
0

W koszykarskiej ekstraklasie kobiet czas na starcie dwóch dolnośląskich drużyn, a zarazem medalistów z poprzedniego sezonu. Mistrz kraju, Ślęza Wrocław podejmie CCC Polkowice, a więc trzecią drużynę sezonu 2016/2017. Mecz w niedzielę - 22 październka - o godzinie 17 w Hali Wielofunkcyjnej AWF-u przy Stadionie Olimpijskim.

2017-10-21 11:55 Autor: prochu
Czas na derby! Tijana Ajduković zaprasza na mecz z CCC Polkowice [WIDEO]
0

Już w niedzielę - 22 października - w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim Ślęza Wrocław podejmie CCC Polkowice. Derby są starciem niezwykle prestiżowym i - jak powszechnie wiadomo - rządzą się swoimi prawami. Czy Ślęza, która wygrała dotąd wszystkie swoje mecze pokona notującego gorszy start rywala zza miedzy? Na mecz zaprasza środkowa 1KS-u Tijana Ajduković.

2017-10-20 13:33 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Jestem dumny z całego zespołu
0

W środę Ślęza Wrocław po niesamowitej pogoni pokonała CCC Polkowice 67:59. Wrocławianki pod koniec trzeciej kwarty przegrywały już trzynastoma punktami, ale ostatecznie wygrała po niezwykle emocjonującej końcówce i awansowała tym samym do wielkiego finału Basket Ligi Kobiet. - Nasz zespół pokazał, że nie ma beznadziejnych sytuacji - mówił na konferencji prasowej szkoleniowiec Ślęzy Arkadiusz Rusin.

2017-04-13 19:31 Autor: prochu
Marissa Kastanek wprowadza Ślęzę do finału! [WIDEO, RELACJA]
0

Cóż to był za mecz! Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały w piątym spotkaniu półfinałowym CCC Polkowice 67:59 i wywalczyły awans do wielkiego finału Basket Ligi Kobiet. Fantastyczne zawody rozegrała Marissa Kastanek, która rzuciła aż 34 punkty! Wrocławianki zanotowały niesamowity powrót, bowiem jeszcze pod koniec trzeciej kwarty przegrywały różnicą 13 "oczek".

2017-04-13 15:00 Autor: Paweł Prochowski