Cracovia

Fatalne zakończenie kiepskiej rundy. Śląsk Wrocław kończy 2021 rok porażką z Cracovią
0

Trzy grudniowe mecze, trzy grudniowe porażki. Piłkarze Śląska Wrocław mieli poprawić humory przed zimą, a popsuli je chyba nawet najweselszym. WKS w ostatnim ligowym meczu w 2021 roku przegrali na własnym stadionie z Cracovią 0:2, ponosząc trzecią porażkę z rzędu.

2021-12-18 19:39 Autor: Bartosz Królikowski
Zakończyć rok z honorem. Śląsk Wrocław poszuka odrobiny spokoju w starciu z Cracovią [ZAPOWIEDŹ]
0

Gdy nadchodzi przerwa zimowa od rozgrywek PKO Ekstraklasy jedni żałują, bo ich zespół akurat jest w znakomitej formie. Inni zaś dziękują niebiosom, że przyszła w tym momencie w którym była najbardziej potrzebna. Kibice Śląska Wrocław z pewnością należą do tej drugiej grupy, bo to co wyczyniają ostatnio wrocławianie to koszmar że proszę siadać. Rok 2021 się kończy, nastroje wokół WKS-u są fatalne, a piłkarze mają ostatnią szansę, by je jeszcze nieco poprawić. Jest nią domowe starcie z Cracovią.

2021-12-18 07:00 Autor: Bartosz Królikowski
Ponad 100 minut grali, ale wygrali. Śląsk Wrocław pokonuje Cracovię!
0

Po niezwykle dramatycznej końcówce, która wynagrodziła dość nijaki mecz, piłkarze Śląska Wrocław pokonali na wyjeździe Cracovię 2:1. To pierwsze zwycięstwo wrocławian w tym sezonie w PKO Ekstraklasie.

2021-08-01 19:53 Autor: Bartosz Królikowski
Zdobyć ekstraklasową wieżę Babel. Śląsk poszuka pierwszego ligowego zwycięstwa w starciu z Cracovią [ZAPOWIEDŹ]
0

Europejska przygoda piłkarskiego Śląska Wrocław trwa i będzie trwać dalej, ale nie można w tym wszystkim zapomnieć o rozgrywkach ligowych. WKS po remisie w pierwszym ekstraklasowym starciu, domowym na dodatek, szczególnie potrzebuje trzech punktów. Wrocławianie spróbują zdobyć je na wyjątkowo nieprzyjaznym dla nich w ostatnich latach stadionie Cracovii, która ewidentnie ceni sobie multikulturowość.

2021-08-01 07:00 Autor: Bartosz Królikowski
Ciężkostrawne widowisko z ładnymi golami. Śląsk wywozi punkt ze stadionu Cracovii
0

Cracovia i WKS solidarnie. Oba zespoły nie zachwyciły i podzieliły się punktami. Piłkarze Śląska zremisowali na wyjeździe z Cracovią 1:1, notując piąty z rzędu mecz w delegacji bez zwycięstwa.

2021-03-12 20:13 Autor: Bartosz Królikowski
Starcie drużyny niepewnej z rozbitą. Piłkarski Śląsk zagra z Cracovią
0

Śląsk Wrocław ma w tym sezonie ogromny problem z graniem na wyjeździe. Cracovia ma obecnie spore kłopoty z graniem… gdziekolwiek. Czy takie połączenie ma szansę dać jakkolwiek zjadliwy mecz? W Ekstraklasie pewnie tak. Tak czy inaczej, jeśli WKS ma gdzieś wreszcie w delegacji wygrać, to nadarza się ku temu bardzo dobra okazja.

2021-03-12 07:00 Autor: Bartosz Królikowski
Twierdza Wrocław stoi i ma się dobrze. Śląsk pewnie wygrywa z Cracovią!
0

Wygrali dość wysoko, w dobrym stylu i w pełni zasłużenie. Śląsk Wrocław pozostał niepokonany na własnym stadionie, odnosząc zdecydowane zwycięstwo nad Cracovią 3:1. Dzięki temu triumfowi, WKS przynajmniej do niedzieli będzie na trzecim stopniu podium tabeli PKO Ekstraklasy, a poniżej czwartej pozycji już w tej kolejce nie spadnie.

2020-10-02 22:35 Autor: Bartosz Królikowski
Pojechać na przerwę reprezentacyjną po zwycięstwie. Śląsk Wrocław zmierzy się z Cracovią [ZAPOWIEDŹ]
0

Po przymusowej przerwie spowodowanej „dbaniem o dobro polskiej piłki”, czy jak to tam zostało określone, Śląsk Wrocław powraca do rywalizacji ligowej. Wrocławianie chcą powrócić na ścieżkę zwycięstw po porażce w Szczecinie z Pogonią (0:1), by na nadchodzącą przerwę reprezentacyjną udać się w dobrych humorach. Ich rywalem na Stadionie Wrocław będzie Cracovia.

2020-10-02 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
Nie stracić kontaktu z podium. Śląsk Wrocław podejmuje Cracovię [ZAPOWIEDŹ]
0

Po niezbyt udanej inauguracji rywalizacji w grupie mistrzowskiej, Śląsk Wrocław spadł z ligowego podium. Jednak to był tylko pierwszy „rozdział” tej historii, a zostało ich jeszcze aż sześć. Teraz przed nimi mecz, który muszą wygrać, jeśli chcą pokazać swe medalowe aspiracje.

2020-06-25 10:46 Autor: Bartosz Królikowski
Koszmarna gra i porażka na koniec. Śląsk przegrywa w Krakowie [RELACJA]
0

Bardzo dobra runda, a zakończona w tak marny sposób. Śląsk Wrocław zagrał bardzo słabo i zasłużenie przegrał na wyjeździe z Cracovią 0:2. Tym samym przerwę zimową wrocławianie spędzą na czwartym miejscu w tabeli.

2019-12-20 21:05 Autor: Bartosz Królikowski