Cracovia kraków

Festiwal strzelecki w drugiej połowie. Śląsk pokonuje u siebie Cracovię [RELACJA]
0

Po pierwszych 45 minutach, w których nie brakowało dobrych strzałów, ale nie zobaczyliśmy bramek, w drugiej połowie padło ich aż 5! Śląsk Wrocław po pełnym emocji spotkaniu pokonał dobrze dysponowaną Cracovię. Na miano bohatera tego meczu zasługuje Przemysław Płacheta.

2020-06-25 21:12 Autor: Aleksander Hutyra
Pójść za ciosem. Śląsk gra w Krakowie o kolejne zwycięstwo [ZAPOWIEDŹ]
0

Jeszcze trzy tygodnie temu Śląsk Wrocław był o krok od znalezienia się w strefie spadkowej, a o górnej połówce tabeli przestali mówić nawet najwięksi optymiści. Wystarczyły jednak dwa zwycięstwa z rzędu i wrocławianie nie tylko odbili się od dna ligowej tabeli, ale wciąż mają realne szanse na awans do grupy mistrzowskiej. By pozostać w grze, muszą w piątek zapunktować w starciu z Cracovią.

2017-04-07 08:20 Autor: Paweł Prochowski
Piłkarze Śląska nie stracili gola od 5 ligowych pojedynków
0

Są już bilety na ostatni mecz piłkarzy Śląska w tym sezonie

Trwa sprzedaż biletów na ostatni w tym sezonie mecz Śląska we Wrocławiu, w którym rywalem WKS-u będzie Cracovia. Spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Miejskim przy alei Śląskiej 27 maja.

2014-05-20 14:13 Autor: jg
Niezawodny Marco Paixao znów trafił do siatki rywali
0

Nowy trener odmienił Śląsk. WKS wygrał w Krakowie!

Śląsk Wrocław pokonał Cracovię 1:0 w spotkaniu 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Gola na wagę trzech punktów strzelił w końcówce pierwszej połowy Marco Paixao. Dzięki tej wygranej wrocławianie zakończyli serię meczów bez zwycięstwa.

2014-03-02 11:24 Autor: red/slaskwroclaw.pl