CTL Zagłębie Sosnowiec

Ślęza przegrywa z bieniaminkiem po zaciętej walce
0

Ślęza Wrocław przegrała z CTL Zagłębiem Sosnowiec w zaległym meczu 12. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Sytuacja wrocławianek w tabeli mocno się skomplikowała.

2021-01-21 17:19 Autor: ah
Kluczowych starć ciąg dalszy. Ślęza Wrocław podejmie beniaminka
0

W środę w zaległym meczu 12. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław podejmie we własnej hali drużynę CTL Zagłębia Sosnowiec. Starcie to ma bardzo duże znaczenie w kontekście walki o miejsca w fazie play-off.

2021-01-20 13:31 Autor: ah
Fatalna trzecia kwarta zadecydowała o przegranej. Ślęza przegrywa w Sosnowcu [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław poniosły pierwszą porażkę w sezonie 2020/2021, ulegając w wyjazdowym meczu CTL Zagłębiu Sosnowiec 76:79. O losach spotkania przesądziła wysoko przegrana trzecia kwarta.

2020-10-29 16:50 Autor: ah
Osłabiona Ślęza Wrocław odrabia zaległości w Sosnowcu [ZAPOWIEDŹ]
0

W środę w Sosnowcu odbędzie się zaległy mecz 1. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Gospodynie, CTL Zagłębie Sosnowiec, zmierzą się z koszykarkami Ślęzy Wrocław. Przed żółto-czerwonymi kolejne trudne starcie.

2020-10-27 16:11 Autor: ah