Czytanie wrocław

We wrocławskim tramwaju lub autobusie możesz jechać na gapę. Wystarczy czytać książkę
We wtorek, 8 września, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Walki z Analfabetyzmem. Z tej okazji każdy, kto we wtorek będzie czytał książkę w tramwaju lub autobusie wrocławskiego MPK, nie będzie musiał okazywać biletu do kontroli.
2015-09-08 11:03
Wrocław i Kraków gośćmi honorowymi Targów Książki w Paryżu
To jedna z największych prezentacji literatury polskiej za granicą od 15 lat! Od 19 do 23 marca na Salonie du livre de Paris, najstarszym i największym wydarzeniu ekspozycyjnym świata frankofońskiego, miasta Kraków i Wrocław, wspólnie z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytutem Książki, zaakcentują swoją literacką i kulturalną tożsamość. Targi Książki w Paryżu łączą promocję czytelnictwa na ogromną skalę z wydarzeniami branżowymi. Rokrocznie targi odwiedza 200 tysięcy czytelników. Swoją ofertę prezentuje przeszło 1200 wydawców, odbywa się około 500 spotkań autorskich z udziałem przedstawicielami 50 krajów. Salon du Livre to jedne z największych targów książki w Europie.
2015-01-27 09:27
Biblioteczka Małego Pacjenta w jednym z wrocławskich szpitali
W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu dokonano uroczystej inauguracji otwarcia biblioteczki Małego Pacjenta. W ramach projektu Zaczytani, organizatorzy akcji przekazali szpitalowi regał wypełniony pokaźnym dziecięcym księgozbiorem. Ponad 300 pozycji książkowych, to dar pracowników Grupy EFL S.A. z Wrocławia, którzy zebrali i przekazali je szpitalowi.
2014-10-10 14:29
Krystyna Czubówna i profesor Jan Miodek będą czytać wrocławianom
28 czerwca odbędzie się kolejna edycja Europejskiej Nocy Literatury. Wśród osób, które będą czytać literaturę w nietypowych miejscach, znalazł się już prof. Jan Miodek oraz znana dziennikarka i prezenterka, Krystyna Czubówna. W tym roku wrocławianie ponadto będą mogli wybrać jedno z miejsc, w których odbędą się czytania w ramach ENL.
2014-03-07 15:55Najczęściej czytane
-
To wyburzą we Wrocławiu - budynki, które niebawem znikną z mapy miasta
113041 -
Odnalazł się 15-letni Adrian, który widziany był ostatnio we Wroclavii
37575 -
10 osiedli we Wrocławiu z niezwykłą historią
36439 -
Wrocław: Atak szczurów w samym centrum miasta. "To bestyjki"
30802 -
Seryjna złodziejka w Rossmannie. Zobacz, jaki miała sposób
27782
Najczęściej komentowane
-
Wrocław: Mieszkańcy informują o piratach drogowych. Gdzie jeżdżą za szybko?
4 -
Zmiana czasu na letni już w ten weekend. W tym roku zegarki przestawiamy wyjątkowo szybko
3 -
Wrocław: Obok średniowiecznej warowni stanęły toalety toi toi. Miasto się tłumaczy
3 -
Wrocław: Wypadek na przejściu dla pieszych. Poważnie ranna kobieta trafiła do szpitala
3 -
Wrocław: Wypadek na autostradzie A4. Kilkanaście kilometrów korka
3
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alert