Danił Miedwiediew

Dobrze zaczął, skończył gorzej. Hubert Hurkacz pokonany przez Daniła Miedwiediewa
0

Od porażki rozpoczął swoje zmagania w ATP Finals Hubert Hurkacz. Polak wygrał pierwszego seta, ale w dwóch kolejnych nie miał recepty na rywala i uległ wiceliderowi światowego rankingu Daniłowi Miedwiediewowi 7:6(5), 3:6, 4:6. Był to pierwszy z trzech meczów wrocławianina w fazie grupowej.

2021-11-14 17:05 Autor: Bartosz Królikowski
Wicelider światowego rankingu pokonany! Hubert Hurkacz zagra z legendą!
0

Cóż to było za spotkanie! Zmiany prowadzenia, zwroty akcji, oraz deszcz, który przerwał i przełożył zakończenie meczu, a ostatecznie sensacyjny polski happy-end. Hubert Hurkacz niespodziewanie pokonał rozstawionego z nr 2 Daniła Miedwiediewa 2:6, 7:6, 3:6, 6:3, 6:3 i awansował do ćwierćfinału wielkoszlemowego Wimbledonu. Tam zaś czeka już na niego absolutna ikona nie tylko tego turnieju, ale całego tenisa.

2021-07-06 18:10 Autor: Bartosz Królikowski