Piłkarz Śląska przeszedł do Legii Warszawa na zasadzie transferu definitywnego. Spędził w klubie ze stolicy Dolnego Śląska prawie 2 lata. Mowa o Mateuszu Cholewiaku.

2020-01-10 12:36 Autor: ah
Rok ten niespokojny, jednak nastał ład. Śląsk jest dziś w czołówce, chociaż prawie spadł [PODSUMOWANIE]
0

Od fatalnej dyspozycji w drugiej części poprzedniego sezonu, co niemal poskutkowało spadkiem, do bardzo solidnej w pierwszej połowie tego, dzięki czemu Śląsk jest w czołówce ligowej tabeli. Dla wrocławskiej drużyny kończący się już rok był pełen skrajności. Kibice raz mogli łapać się za głowę po kolejnych porażkach, a innym razem ze szczęścia po pięknych golach i triumfach zawodników Vitezslava Lavicki. Rollercoaster super, ale można wątpić, by ktoś miał ochotę na powtórkę. Czas zatem podsumować szalony rok Śląska Wrocław.

2019-12-30 07:00 Autor: Bartosz Królikowski
Koszmarna gra i porażka na koniec. Śląsk przegrywa w Krakowie [RELACJA]
0

Bardzo dobra runda, a zakończona w tak marny sposób. Śląsk Wrocław zagrał bardzo słabo i zasłużenie przegrał na wyjeździe z Cracovią 0:2. Tym samym przerwę zimową wrocławianie spędzą na czwartym miejscu w tabeli.

2019-12-20 21:05 Autor: Bartosz Królikowski
Udanie zakończyć udaną pierwszą część sezonu. Śląsk zagra na wyjeździe z Cracovią [ZAPOWIEDŹ]
0

Jesienne granie w Śląsku Wrocław było jak całkiem miła dla kibicowskiego ucha melodia. Miała swoje lepsze momenty i gorsze, ale ogólnie można ją wysoko ocenić. Czas więc na ostatni akord tego utworu. Akord, który nie będzie łatwy do zagrania. Wszakże drużyna z Wrocławia jedzie do najlepiej grającej u siebie w całej lidze Cracovii.

2019-12-20 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
Naprawić uszkodzoną twierdzę w ciszy. Śląsk podejmie Lecha Poznań [ZAPOWIEDŹ]
0

Coś się kończy, coś się zaczyna. Trwająca ponad siedem miesięcy seria meczów Śląska Wrocław bez porażki na własnym stadionie została w poprzedniej kolejce przerwana. Czas zatem wziąć się za budowanie nowej, kto wie –  może nawet dłuższej. Pierwszą przeszkodą do pokonania będą: zespół poznańskiego Lecha, a także wizja pustych trybun, która jest efektem zachowania kibiców podczas meczu z Legią.

2019-12-14 09:00 Autor: Bartosz Królikowski
Pokaz skuteczności w drugiej połowie. Śląsk wygrywa i jest liderem!
0

Choć w pierwszej połowie grali fatalnie, na drugą wyjechali czołgiem i roznieśli rywali. Śląsk Wrocław pokonał na wyjeździe Piasta Gliwice 3:0 w meczu 17. Kolejki PKO Ekstraklasy. Była to piąta z rzędu wygrana wrocławian, co jest wyrównaniem klubowego rekordu.

2019-11-30 23:01 Autor: Bartosz Królikowski
Dobra passo trwaj! Piłkarski Śląsk jedzie do Gliwic
0

Co mają ze sobą wspólnego Śląsk Wrocław i Robert Lewandowski? Liczbę cztery. Tyle goli bowiem polski supersnajper strzelił w ostatnim meczu Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów (6:0 z Crveną Zvezdą Belgrad) i tyle meczów pod rząd wygrali ostatnio wrocławianie. Aby przedłużyć swoją dobrą serię, wrocławianie muszą zdobyć jeden z najtrudniejszych do zdobycia stadionów w polskiej lidze. Na własnym boisku podejmie ich mistrz Polski Piast Gliwice.

2019-11-29 08:44 Autor: Bartosz Królikowski
Cuda w tym sezonie to nie na tym stadionie. Śląsk lepszy od Wisły Kraków [RELACJA]
0

Niespodzianki w stylu polskiej ligi nie było. W meczu 16. kolejki PKO Ekstraklasy, Śląsk Wrocław pokonał na Stadionie Wrocław Wisłę Kraków 2:1 i awansował na pozycję wicelidera. Tym samym seria zwycięstw wrocławian została wydłużona do czterech meczów.

2019-11-24 20:35 Autor: Bartosz Królikowski
Uniknąć „typowej Ekstraklasy”. Śląsk podejmuje Wisłę Kraków
0

Wesoła ta polska liga. Tutaj każdy może wygrać z każdym, a w szczególności wtedy, gdy nikt się tego nie spodziewa. Dlatego też w meczu z ostatnią w tabeli Wisłą Kraków, Śląsk musi zachować pełną koncentrację, by nie zaliczyć bardzo nieprzyjemnej wpadki już na samym początku rundy rewanżowej.

2019-11-23 12:44 Autor: Bartosz Królikowski