Energa Basket Liga

Znamy terminarz i drabinkę koszykarskiego Pucharu Polski
0

Już w lutym przyszłego roku, czołowe drużyny Energa Basket Ligi powalczą w Lublinie o zwycięstwo w turnieju Suzuki Pucharu Polski. Wśród nich w tym roku znalazł się WKS Śląsk Wrocław, który swoją rywalizację zacznie od meczu ze Spójnią Stargard.

2020-12-16 15:50 Autor: Bartosz Królikowski
Ostatnia kwarta z piekła rodem. Koszykarski Śląsk niespodziewanie przegrał z Astorią
1

Wszystko szło całkiem dobrze, aż do tej ostatniej, koszmarnej kwarty, która popsuła wszystko. Koszykarski Śląsk Wrocław poniósł niespodziewaną porażkę na wyjeździe z Astorią Bydgoszcz 83:91. To już piąta wyjazdowa przegrana WKS-u w tym sezonie.

2020-12-13 19:40 Autor: Bartosz Królikowski
Ślęza chce podnieść się po serii porażek. Wrocławianki zagrają u siebie z Pszczółką
0

W niedzielę w meczu 11. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław zmierzy się w hali wrocławskiej AWF z Pszczółką Polskim-Cukrem AZS-UMCS Lublin. Wrocławianki szukają sposobu na odniesienie czwartego zwycięstwa w sezonie.

2020-12-13 07:00 Autor: ah
Koszykarze też mają swoją twierdzę. Śląsk pokonuje Polski Cukier Toruń!
0

Dom, zwycięstwo, podium! Koszykarze Śląska Wrocław pokonali na własnym boisku Polski Cukier Toruń 82:70 i awansowali na trzecie miejsce w tabeli Energa Basket Ligi.

2020-12-07 22:36 Autor: Bartosz Królikowski
Ślęza walczyła, ale wraca z Gorzowa na tarczy
0

W meczu 10. kolejki Ślęza Wrocław przegrała z PolskąStrefąInwestycji. Po zaciętej rywalizacji o losach spotkania przesądziła lepsza końcówka w wykonaniu gorzowianek.

2020-12-06 18:13 Autor: ah
Kolejne trudne spotkanie przed Ślęzą. Wrocławianki jadą do Gorzowa Wielkopolskiego
0

W sobotę koszykarki Ślęzy Wrocław zagrają wyjazdowy mecz 10. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Ich przeciwnikiem będzie PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.

2020-12-04 16:49 Autor: ah
Bolesna porażka koszykarskiego WKS-u. Śląsk przegrał w Świętej Wojnie z Anwilem Włocławek
0

Była duża szansa, do połowy szło świetnie, ale niestety skończyło się kiepsko. Koszykarze Śląska Wrocław przegrali na wyjeździe w Świętej Wojnie z Anwilem Włocławek 78:93. To ich piąta porażka w tym sezonie.

2020-12-03 22:11 Autor: Bartosz Królikowski
Ślęza rozbita. Derby Dolnego Śląska dla CCC Polkowice
0

Koszykarki CCC Polkowice pokonały Ślęzę Wrocław w zaległym meczu 7. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Zespół z Polkowic przez całe spotkanie miał wydarzenia na parkiecie pod kontrolą.

2020-12-03 16:06 Autor: ah
To nie będą ładne derby. Ślęza przed starciem z CCC
0

W środę rozegrane zostanie spotkanie 7. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet pomiędzy CCC Polkowice i Ślęzą Wrocław. Choć zdecydowanym faworytem konfrontacji są polkowiczanki, w obozie Ślęzy panują bojowe nastroje.

2020-12-02 07:00 Autor: ah
Gdyńska armada za mocna dla Ślęzy Wrocław
0

W meczu 9. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław przegrała z VBW Arką Gdynia. Po dobrym początku wrocławianki nie były w stanie przeciwstawić się sile ognia zespołu z Gdyni.

2020-11-26 18:45 Autor: ah