zamknij

Ferie zimowe

Wyjątkowe ferie w Hydropolis
0

Wyjątkowe ferie w Hydropolis

Jak zamrozić wodę w balonie? Czym jest suchy lód i w jaki sposób za pomocą zwykłej nitki wyciągnąć z pojemnika kostki lodu? Tego będzie można dowiedzieć się podczas ferii w Hydropolis, które ruszają już za kilka dni.

2017-02-09 12:20 Autor: daf
Wrocław: koniec ze zmianami rozkładów MPK w trakcie ferii zimowych!
0

Wrocław: koniec ze zmianami rozkładów MPK w trakcie ferii zimowych!

Podczas poniedziałkowego spotkania z użytkownikami Twittera prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz zapowiedział, że w tym roku nie będzie zmian w rozkładzie jazdy MPK związanych z feriami zimowymi.

2016-12-06 09:53 Autor: bas
W czasie ferii warto pamiętać o rozwadze
0

Początek ferii zimowych we Wrocławiu i w całym regionie. Policja już ma ważny apel

Już od piątku dzieci i młodzież województwa dolnośląskiego rozpoczną ferie zimowe. Podobnie, jak w latach ubiegłych policja podejmuje działania zmierzające do zapewnienia im bezpiecznego wypoczynku. Funkcjonariusze już rozpoczęli działania profilaktyczno–kontrolne. Głównym celem jest zapewnienie bezpiecznego wypoczynku dzieciom, które będą uczestniczyć w zorganizowanych formach wypoczynku jak i tym, które pozostaną we Wrocławiu.

2016-01-30 06:02 Autor: jg
Tramwaj linii 33Plus
2

Czemu miasto nie zwiększy częstotliwości kursowania linii Tramwaju Plus? [LIST]

Do naszej redakcji dotarł właśnie list, w którym jeden z wrocławskich pasażerów komunikacji miejskiej apeluje o zwiększenie częstotliwości kursowania jednej z linii Tramwaju Plus w czasie ferii zimowych i polemizuje z urzędnikami na ten temat.

2013-01-15 00:00 Autor: red
W czasie ferii dzieci będą mogły między innymi doskonalić swoje umiejętności taneczne.
2

Ferie w mieście nie muszą być nudne!

Ferie we Wrocławiu rozpoczynają się 30 stycznia. Nie każde dziecko ma możliwość wyjazdu w góry, co nie oznacza, że spędzając zimową przerwę w mieście skazane jest na nudę.

2010-01-14 00:00 Autor: Magdalena Bober