Golf we wrocławiu

Mateusz Gradecki w czołówce turnieju Pro Golf Tour w Casablance
0

Po pierwszych dwóch turniejach rozegranych w Egipcie, profesjonalny cykl zawodów Pro Golf Tour przeniósł się do Maroka. Mateusz Gradecki zakończył pierwszy turniej w tym kraju - Open Prestigia 2018 - na wysokim piątym miejscu z łącznym wynikiem 208 uderzeń (-7).

2018-02-08 11:06 Autor: prochu
Mateusz Gradecki Międzynarodowym Mistrzem Turcji w golfie
0

Ogromny sukces polskiego golfa w tureckiej Antalyi! Reprezentant naszego kraju - Mateusz Gradecki zdobył pierwsze miejsce, wyraźnie prowadząc przez trzy z czterech dni rywalizacji turnieju MVK Turkish Amateur Open Championship 2017. Golfista z wynikiem 70, 66, 74, 67 uderzeń w poszczególnych rundach (-11) zapewnił sobie w ten sposób tytuł Międzynarodowego Mistrza Turcji a także możliwość startu w zawodowym turnieju cyklu Challenge Series, który w przyszłym roku odbędzie się w Turcji.

2017-10-03 14:12 Autor: prochu
Świetna passa Mateusza Gradeckiego trwa. Znakomity wynik w kwalifikacjach do European Tour
0

W turnieju pierwszego etapu kwalifikacji do European Tour na polu Fleesensee Golf&Country Club w Niemczech, Mateusz Gradecki zajął znakomite drugie miejsce. W ten sposób najlepszy obecnie polski golfista-amator wykonał ważny krok do zajęcia miejsca wśród zawodowej elity europejskiego golfa.

2017-09-18 15:40 Autor: prochu
Dwóch Polaków na podium zawodowego turnieju golfowego Wrocław Open 2017!
0

Po raz pierwszy w historii dwóch Polaków stanęło na podium turnieju z cyklu Pro Golf Tour. Zawodowy golfista Adrian Meronk zajął drugie miejsce, a Mateusz Gradecki - najlepszy obecnie polski golfista amator - trzecie. Obaj zawodnicy tworzą trzon polskiej reprezentacji golfa i w perspektywie kilku lat będą polską nadzieją na udany start w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 roku. Zwycięzcą turnieju Wrocław Open został reprezentant Niemiec - Finn Fleer.

2017-09-07 14:37 Autor: prochu
Święto golfa w podwrocławskim Brzeźnie. W niedzielę rozpoczyna się Wrocław Open 2017
0

Już w najbliższą niedzielę na polu golfowym Gradi Golf Club w podwrocławskim Brzeźnie rozpocznie się najważniejszy zawodowy turniej w Polsce, należący do niemieckiego cyklu Pro Golf Tour - Wrocław Open 2017.

2017-08-31 15:49 Autor: prochu
Bardzo dobry występ Mateusza Gradeckiego w Polish Open
0

Mateusz Gradecki został najwyższej sklasyfikowanym Polakiem w profesjonalnym turnieju golfowym Sierra Polish Open.

2017-08-01 19:59 Autor: prochu
Znakomity wynik Mateusza Gradeckiego w golfowym St Andrews Links Trophy
0

Mateusz Gradecki zajął wysokie, dziesiąte miejsce podczas brytyjskich zawodów St Andrews Links Trophy - jednego z najważniejszych amatorskich turniejów golfowych na świecie. W pierwszych trzech rundach polski golfista zanotował wyniki 73, 71, 72. Wynik czwartej, finałowej rundy - 68 uderzeń (-4) - zapewnił zawodnikowi miejsce w pierwszej dziesiątce, był to też najlepszy wynik w całej rundzie finałowej. W rywalizacji wzięło udział łącznie 144 graczy z całego świata.

2017-06-13 16:13 Autor: prochu