Golf wrocław

Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka
0

Niemiec triumfuje w prestiżowym turnieju golfowym rozgrywanym we Wrocławiu

Niemiec Maximilian Glauert zwyciężył w rozgrywanym we Wrocławiu turnieju golfowym Deutsche Bank Polish Masters w randze finału europejskiej zawodowej ligi Pro Golf Tour. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka pomiędzy aż 4 zawodnikami. Najlepszy z Polaków – Maksymilian Sałuda – zajął 18. miejsce.

2013-09-30 11:44 Autor: jg
Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę
0

Otwarty piknik golfowy dla mieszkańców Wrocławia już w ten weekend!

Już w najbliższą niedzielę, 29 września, na podwrocławskim polu golfowym Toya Golf &Country Club odbędzie się wielki piknik golfowy. Tego dnia wrocławianie będą mogli skorzystać z bezpłatnej akademii golfa, zobaczyć pokaz mistrza w trickach golfowych czy… przetestować najnowsze modele sportowych aut. Wszystko w ramach rozpoczynającego się w ten czwartek we Wrocławiu najważniejszego golfowego turnieju sezonu – Deutsche Bank Polish Masters.

2013-09-24 11:05 Autor: jg
Turniej odbędzie się w ostatni weekend września
0

Wielki finał prestiżowej ligi golfa wkrótce w naszym mieście!

Na polu Toya G&CC we Wrocławiu trwają ostatnie przygotowania do rozpoczynającego się już w przyszłym tygodniu najważniejszego golfowego wydarzenia tego sezonu – turnieju Deutsche Bank Polish Masters. Zawody w randze finału europejskiej zawodowej ligi Pro Golf Tour odbędą się 26-29 września i zgromadzą golfistów z całej Europy, także z Polski.

2013-09-17 15:42 Autor: jg
Pole golfowe położone jest zaledwie kilka kilometrów od granicy Wrocławia
0

W weekend wrocławianie będą mogli za darmo zagrać w golfa

Już w najbliższą niedzielę, 26 maja, na polu golfowym Toya Golf & Country Club pod Wrocławiem odbędzie się dzień otwarty organizowany w ramach ogólnopolskiej akcji Otwarte Dni Golfa. Tego dnia wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w pikniku golfowym i pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej skorzystać z bezpłatnych lekcji gry.

2013-05-22 00:00 Autor: jg
Impreza odbędzie się pod koniec września
0

Finał niezwykle prestiżowego turnieju odbędzie się pod Wrocławiem

Właśnie ogłoszony został oficjalny kalendarz europejskiej ligi zawodowej Pro Golf Tour (dawniej EPD Tour). Niespodziewanie i po raz pierwszy w historii – finał ligi odbędzie się w Polsce, na podwrocławskim polu Toya Golf.

2013-05-07 00:00 Autor: jg
300 dzieciaków będzie mogło wziąć udział w golfowych szkoleniach
0

Na podwrocławskim polu golfowym dzieci będą mogły się szkolić za niewielkie pieniądze

Podwrocławskie pole golfowe Toya Golf właśnie ogłosiło, że zamierza w 2013 roku przeznaczyć większość środków promocyjnych na szkolenie dzieci w wieku 8-13 lat z Wrocławia i okolic. Programem będzie objętych 300 dzieci – przystąpić do niego może każdy.

2013-03-14 00:00 Autor: jg
Junior wrocławskiego klubu golfowego jako jedyny Polak został zaproszony do udziału w prestiżowych zawodach w USA
0

Kolejny sukces młodego wrocławskiego golfisty

Udane występy wrocławianina Jana Szmidta Jr w Stanach Zjednoczonych pod koniec zeszłego roku znalazły uznanie u organizatorów juniorskiego turnieju Junior Invitational. Junior z wrocławskiego klubu golfowego Toya G&CC jako jedyny Polak został zaproszony do udziału w tych prestiżowych zawodach.

2013-02-27 00:00 Autor: jg