Górnik II Zabrze

Panowie na B dali rezerwom lidera! Śląsk II Wrocław gromi Górnik II Zabrze
0

Jak obejmować prowadzenie w tabeli, to właśnie w takim stylu. Rezerwy Śląska Wrocław zdominowały i rozbiły przy Oporowskiej Górnik II Zabrze 4:0. Tym samym wrocławianie wygrali już trzeci mecz z rzędu.

2019-11-01 07:45 Autor: Bartosz Królikowski
Ślęza przegrywa mecz, którego przegrać nie powinna
0

Kolejny niestety mecz Ślęza kończy bez zdobyczy punktowej i kolejny też raz przegrywa z rywalem, który wcale nie był lepszy. Rezerwy Górnika wygrały 2:0, bo w praktyce wykorzystały wszystko to co miały, a wrocławianom, mimo przewagi w całym meczu, ani razu nie udało się umieścić piłki w siatce.

2019-10-21 17:52 Autor: red
Ślęza - Górnik II 0:1. Niezła gra, ale punktów i bramek wciąż brak [RELACJA]
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław nadal czekają na pierwsze zwycięstwo i premierowe punkty w tym roku. W kolejnej ligowej potyczce znów przegrali 0:1, tym razem z rezerwami Górnika Zabrze. W porównaniu z meczem z Ruchem, tym razem Ślęza zaprezentowała się lepiej, nie będąc na pewno zespołem gorszym, a z przebiegu gry wrocławianie nie zasłużyli na porażkę.

2019-03-19 01:18 Autor: prochu
Po pierwsze zwycięstwo w roku. Ślęza podejmuje rezerwy Górnika Zabrze [ZAPOWIEDŹ]
0

W sobotę (16 marca) o godzinie 11 na stadionie przy ul. Na Niskich Łąkach zostanie rozegrany zostanie mecz 19. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3) pomiędzy Ślęzą Wrocław i Górnikiem II Zabrze. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego rozpoczęli rok od falstartu w postaci dwóch porażek i teraz będą chcieli odnieść pierwsze zwycięstwo.

2019-03-16 09:06 Autor: prochu
Pogrom w Zabrzu! Ślęza nie dała szans Górnikowi II! [RELACJA]
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław pewnie pokonali na wyjeździe rezerwy Górnika Zabrze w 2. kolejce III ligi. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego przez większość pierwszej połowy przegrywali, jednak jeszcze przed przerwą objęli prowadzenie, a po zmanie stroon przypieczętowali zasłużone zwycięstwo.

2018-08-12 12:26 Autor: prochu
Po pierwsze zwycięstwo. Ślęza gra z rezerwami Górnika Zabrze [ZAPOWIEDŹ]
0

W sobotę piłkarze Ślęzy Wrocław zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem II Zabrze. W pierwszej kolejce żółto-czerwoni zaprezentowali się bardzo dobrze, ale tylko zremisowali z Ruchem Zdzieszowice, a teraz chcą powalczyć o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Początek spotkania o godzinie 17.

2018-08-11 14:29 Autor: prochu
Szczęśliwy finisz Ślęzy. Jakub Berkowicz daje remis 1KS-owi [RELACJA, WIDEO]
0

Piłkarze Ślęzy zremisowali z rezerwami Górnika Zabrze 1:1 w zaległym spotkaniu 20. kolejki III ligi. Zabrzanie objęli prowadzenie tuż przed przerwą, a na listę strzelców wpisał się Sandi Arcon, a gola na wagę remisu w samej końcowce strzelił Jakub Berkowicz.

2018-05-10 21:30 Autor: prochu
Maraton Ślęzy trwa. Kolejne ważne wyjazdowe zwycięstwo [RELACJA, WIDEO]
0

Ślęza Wrocław wygrywa trzeci mecz z rzędu! Piłkarze 1KS-u pokonali na wyjeździe Unię Turza Śląska 2:0, ale już muszą myśleć o kolejnym spotkaniu. W środę (9 maja) na stadionie Oławka podejmą bowiem Górnika II Zabrze.

2018-05-08 10:36 Autor: prochu
Długa przerwa Ślęzy. Kolejny mecz piłkarzy 1KS-u przełożony
0

Zaplanowany na najbliższą sobotę (24 marca) mecz 20. kolejki rozgrywek III ligi pomiędzy Ślęzą Wrocław i Górnikiem II Zabrze został przełożony. Nowy termin starcia 1KS-u z rezerwami klubu z Zabrza został ustalony na 9 maja.

2018-03-21 17:44 Autor: prochu
Do trzech razy sztuka! Dwa gole i trzy punkty Ślęzy w Zabrzu [RELACJA]
0

Po dwóch meczach bez gola - porażce 0:6 ze Stalą Brzeg i 0:1 z Lechią Dzierżoniów, Ślęza Wrocław w końcu odbija się od dna. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego pokonali we wtorek na wyjeździe rezerwy Górnika Zabrze 2:0.

2017-08-16 19:32 Autor: prochu