GÓRNIK ZABRZE

Śląsk wreszcie triumfuje w 2020 roku. Analiza postawy wrocławian w „Podcast Śląsk”
0

Po dwóch remisach w słabym stylu, Śląsk Wrocław wygrał mecz ligowy po raz pierwszy w 2020 roku. Damian Filipowski, Jan Mikoś i Bartosz Królikowski, w 44. odcinku „Podcastu Śląsk” ocenili postawę zawodników Vitezslava Lavicki w meczu z Górnikiem Zabrze, a także przeanalizowali ich szanse w nadchodzących meczach.

2020-02-27 14:47 Autor: Bartosz Królikowski
Śląsk wygrał z Górnikiem. Tak świętowali nasi piłkarze [WIDEO]
0

Zobaczcie, jak piłkarze wrocławskiego Śląska cieszą się w szatni po zwycięstwie nad Górnikiem Zabrze. To pierwsza wygrana wrocławian od pięciu spotkań.

2020-02-22 07:00 Autor: bk, mh
Dewastujący początek wystarczył. Śląsk pokonuje Górnik Zabrze!
1

Dwa gole w sześć minut i pewna kontrola boiskowych wydarzeń. Taki oto piłkarski przepis pozwolił Śląskowi Wrocław pokonać na własnym boisku Górnik Zabrze 2:1. Dla wrocławian to pierwsza wygrana w lidze od pięciu spotkań.

2020-02-21 23:15 Autor: Bartosz Królikowski
Koniec z ofensywną bylejakością. Śląsk podejmuje Górnik Zabrze
0

Piłkarski Śląsk zdecydowanie nie zachwycił w ostatnich meczach i zdecydowanie mógł wzbudzić niepokój wśród niektórych kibiców. Aby utrzymać bliski kontakt z czołówką, wrocławianie muszą szybko wrócić do wygrywania meczów. Najlepiej zacząć już od najbliższego meczu. Ich rywalem będzie przeciętny ostatnio Górnik Zabrze.

2020-02-21 07:00 Autor: Bartosz Królikowski
Vitezslav Lavicka: Wiemy, jak ciężko gra się z Górnikiem w Zabrzu
0

- W pierwszej połowie dobrze kontrolowaliśmy grę. Chcieliśmy być aktywni w ataku i w obronie, odbieraliśmy dużo piłek. Nasza defensywa pracowała bardzo dobrze - mówi po meczu w Zabrzu szkoleniowiec Śląska, Vitezslav Lavicka.

2019-09-16 14:02 Autor: prochu
Górnik - Śląsk 0:0. Niezły mecz, punktów brak [RELACJA]
0

Śląsk Wrocław traci pozycję lidera PKO Ekstraklasy. Podopieczni Vitezslava Lavicki zaprezentowali się w Zabrzu dobrze, ale nie zdołali strzelić Górnikowi ani jednego gola. Bezbramkowy remis oznacza spadek na drugą lokatę w tabeli, a na pocieszenie WKS-owi pozostaje seria trzynastu kolejnych spotkań bez porażki.

2019-09-16 07:17 Autor: prochu
Po punkty do Zabrza. Śląsk gra z Górnikiem [ZAPOWIEDŹ]
0

Po pierwszej w tym sezonie przerwie na mecze reprezentacji, piłkarze Śląska Wrocław wracają do gry. W 8. kolejce PKO Ekstraklasy zagrają na wyjeździe z Górnikiem Zabrze, który w ostatnich latach nie jest wygodnym rywalem dla WKS-u.

2019-09-15 12:23 Autor: prochu
Michał Chrapek: W drużynie jest wielki spokój
0

- Skłamałbym, jakbym powiedział, że spodziewałem się takich rezultatów na początku sezonu - mówi przed meczem z Górnikiem Zabrze piłkarz Śląska, Michał Chrapek.

2019-09-14 18:16 Autor: prochu
Vitezslav Lavicka: Rozumiem, że kibice są sfrustrowani
0

Śląsk Wrocław przegrał w 32. kolejce Lotto Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze 1:2 i spadł do strefy spadkowej. - Sytuacja jest trudna, ale wierzę w moich zawodników. Zmobilizujemy się na ostatnie mecze, tak, aby się utrzymać - zapewniał po meczu szkoleniowiec WKS-u Vitezslav Lavicka.

2019-04-26 23:50 Autor: Artur Gołdyn
Kolejny akt wrocławskiego dramatu. Śląsk już w strefie spadkowej [RELACJA]
0

Piłkarze Śląska przegrali z Górnikiem Zabrze 1:2 w spotkaniu 32. kolejki Lotto Ekstraklasy. Porażka po bardzo słabym meczu z zabrzanami, przy jednoczesnym zwycięstwie Arki Gdynia nad Miedzią Legnica sprawia, że wrocławianie znaleźli się na miejscu spadkowym.

2019-04-25 23:28 Autor: Artur Gołdyn