Gwardia siatkówka

Gwarmiś. Gwardia Wrocław ma nową maskotkę
0

Od początku sezonu siatkarze Gwardii Wrocław mogą liczyć na dodatkowe wsparcie na trybunach. Meczom przy ulicy Krupniczej towarzyszy obecność klubowej maskotki - niedźwiedzia polarnego, który niedawno otrzymał imię - Gwarmiś.

2018-12-03 10:22 Autor: prochu
MCKiS Jaworzno niespodziewanie lepszy od Gwardii [RELACJA]
0

To nie był wieczór wrocławskiej Gwardii. W hali przy Krupniczej niespodziewanie triumfował MCKiS Jaworzno, pokonując niepokonanych od czterech meczów u siebie gospodarzy 3:1. Po dwóch zaciętych setach przyjezdni prowadzili 2:0, wrocławianie przebudzili się w trzeciej partii, którą wygrali do 20, ale MCKiS kropkę nad i postawił w czwartym secie.

2018-12-02 16:14 Autor: Aleksander Hutyra
Zrehabilitować się i bronić własnego terenu. Gwardia podejmuje MCKiS Jaworzno [ZAPOWIEDŹ]
0

Niemoc wyjazdowa Gwardii Wrocław niestety nie została przerwana w ubiegły weekend. Młody zespół AZS-u AGH Kraków pokonał gwardzistów 3:1. Zawodnicy Piotra Lebiody niezadowoleni wrócili do Wrocławia, a w sobotę staną przed szansą na rehabilitację i budowanie twierdzy przy Krupniczej, gdzie zmierzą się z MCKiS-em Jaworzno.

2018-12-01 07:36 Autor: prochu
Maciej Naliwajko: Naszą pracą nie jest tylko dobra gra [WYWIAD]
0

Kapitan Gwardii Wrocław, Maciej Naliwajko, opowiada o nieco zaskakującym początku sezonu w wykonaniu wrocławian, o obowiązkach kapitana zespołu, a także o celach przyświecających Gwardii w najbliższych miesiącach.

2018-11-28 23:20 Autor: prochu
Zaskakująca porażka Gwardii w Krakowie [RELACJA, WIDEO]
0

Bez punktów z Krakowa do Wrocławia wrócili siatkarze Gwardii Wrocław. Podopieczni trenera Piotra Lebiody w stolicy Małopolski tylko fragmentami sprawiali wrażenie drużyny, którą pamiętamy z jej najlepszych występów. Przy solidnie grających gospodarzach, trudno było zatem o coś więcej, niż niezłe wrażenie. Jeden set - taki dorobek Gwardziści przywieźli do Wrocławia. To trochę za mało na radość.

2018-11-25 14:38 Autor: prochu
AZS AGH Kraków - Gwardia Wrocław. Zakończyć (chwilową) wyjazdową niemoc [ZAPOWIEDŹ]
0

Podbudowani ostatnim zwycięstwem przed własną publicznością z zespołem z Kluczborka już w najbliższą sobotę siatkarze Gwardii zmierzą się w Krakowie z miejscowym AZS-em AGH. Zespół prowadzony przez Piotra Lebiodę powalczy o kolejną wygraną w meczu wyjazdowym i cenne punkty, które pozwolą im przebić się do ścisłej czołówki rozgrywek 1. ligi siatkówki mężczyzn.

2018-11-23 08:42 Autor: Aleksander Hutyra
Rehabilitacja za nieudane wojaże. Gwardia pewnie wygrywa z Mickiewiczem [RELACJA]
0

Może nie był to spektakl, który oglądało się z zapartych tchem, ale trzy punkty zostały we Wrocławiu. Gwardia Wrocław pokonała ostatniego w tabeli Mickiewicza Kluczbork, utrzymując tym samym kontakt z najlepszymi w lidze. Zespół z Opolszczyzny największy opór stawiał w pierwszym secie, którego przy odrobinie szczęścia mógł nawet wygrać, ale później dominacja wrocławian nie podlegała już dyskusji.

2018-11-18 20:50 Autor: prochu
Outsider, którego nie można lekceważyć. Gwardia gra z Mickiewiczem Kluczbork [ZAPOWIEDŹ]
0

Po meczu na trudnym terenie wicelidera tabeli, znów pora na solidną dawkę siatkarskich emocji przed własną publicznością. Na Krupniczą, by zmierzyć się z Gwardią, przyjedzie Mickiewicz Kluczbork, rywal zajmujący ostatnie miejsce w lidze.

2018-11-17 12:56 Autor: prochu
Gwardia postraszyła wicelidera. Cenny punkt na przyszłość [RELACJA]
0

Dużo walki, która przyniosła siatkarzom Gwardii Wrocław punkt. We Wrześni przegrywali wszyscy i nic nie zmieniło się w środowym starciu gospodarzy z podopiecznymi trenera Piotra Lebiody. Choć wrocławski beniaminek nastraszył APP Krispol, będąc nawet blisko zwycięstwa za trzy punkty. Prowadzenie 2:1 w setach to było jednak wszystko - ostatecznie wrocławianie przegrali 2:3.

2018-11-15 07:24 Autor: prochu