Katarzyna Jaszewska-Sielicka w przyszłym sezonie będzie reprezentowała barwy Impelu Gwardii Wrocław.

2010-06-03 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Siatkówka: Gwardia kontra PTPS Piła

Po przegranej w pierwszej rundzie play-off z BKS-em Alupof Bielsko-Biała siatkarkom Gwardii pozostała walka o miejsca 5-8.

2010-04-28 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Barwy klubu Gwardii Wrocław pojawią się juz dzis na wrocławskim tramwaju
0

Siatkówka: Impel Gwardia na szynach

Tramwaj w barwach wrocławskiego klubu wyjedzie z zajezdni Dąbie już dziś.

2010-03-29 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Katarzyna Mroczkowska była ''wielką nieobecną'' podczas turnieju w Dreźnie.
0

Siatkówka: Porażki w Dreźnie

Siatkarkom Impelu Gwardii Wrocław nie udało się wygrać choćby seta podczas turnieju Final Four Challenge Cup rozgrywanego w Dreźnie.

2010-03-23 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Siatkówka: Gwardzistek droga na szczyt

Awans Impelu Gwardii Wrocław do Final Four europejskich pucharów jest wielkim sukcesem zespołu Rafała Błaszczyka.

2010-02-27 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Kibice Gwardii będą mogli nadal emocjonować się rywalizacja wrocławskiej druyny w Challenge Cup.
0

Siatkówka: Gwardia gra dalej

Rewanżowe spotkanie 1/4 Challenge Cup było popisowe w wykonaniu zespołu Impelu Gwardii Wrocław.

2010-02-24 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Tylko zwycięstwo w trzech lub czterech setach da awans zespołowi Impelu Gwardii.
0

Siatkówka: Krok od Final Four

Wrocławskie siatkarki stoja przed szansą awansu do finału rozgrywek Challenge Cup.

2010-02-23 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Siatkówka: Doświadczenie wygrywa z młodością

Zespół mistrzyń Polski nie pozwolił wygrać choćby seta drużynie Impelu Gwardii Wrocław.

2010-02-22 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Kibice wrocławskiej Gwardii liczą na zwycięstwo nad zespołem aktualnych Mistrzyń Polski.