Impel Wrocław

Koniec przerwy! Impelki wracają do gry [ZAPOWIEDŹ]
0

Po niespełna dwutygodniowej przerwie Impelki wracają do rywalizacji w Orlen Lidze - w 23. kolejce czeka je podróż do Piły. Pierwszym rywalem w marcu będzie Enea PTPS, a bezsprzecznym faworytem tej potyczki będzie zespół z Wrocławia.

2017-03-03 16:32 Autor: prochu
Maria Stenzel wzmocniła Impel Wrocław
0

Impel Wrocław podpisał kontrakt z Marią Stenzel. Młoda libero ma pomóc zespołowi w decydującej części sezonu.

2017-03-01 17:23 Autor: prochu
Wrocławski walec rozjechał Muszyniankę [RELACJA]
0

Impel Wrocław nie zwalnia tempa! Impelki potrzebowały zaledwie trzech setów, by odnieść kolejne - już dwunaste z rzędu - zwycięstwo w Orlen Lidze. Wrocławianki wygrały na wyjeździe z Polski Cukier Muszynianką Enea Muszyna 3:0. MVP spotkania została Katarzyna Konieczna.

2017-02-19 21:00 Autor: prochu
Osłabiony Impel jedzie do Muszyny [ZAPOWIEDŹ]
0

W ramach 21. kolejki Orlen Ligi Impel Wrocław zagra na wyjeździe z Polski Cukier Muszynianką Muszyna. Będzie to zarazem ostatni mecz Impelek w lutym, bowiem spotkanie z Chemikiem Police - zaplanowane na przyszłą sobotę - zostało przełożone na marzec.

2017-02-18 11:55 Autor: prochu
Echa meczu Impelek: Nie mogę powiedzieć, że się cieszymy
0

Impel Wrocław w meczu na szczycie Orlen Ligi pokonał Grot Budowlanych Łódź 3:1. Wynik meczu stał się sprawą drugorzędną po tym, jak groźnej kontuzji doznała Agata Sawicka. Prezentujemy wypowiedzi Moniki Ptak i trenera Impelek Marka Solarewicza.

2017-02-16 21:00 Autor: prochu
Impel gra o podwójną stawkę [ZAPOWIEDŹ]
0

W środę - 15 lutego - Impelki po raz trzeci w tym sezonie zagrają z Grot Budowlanymi Łódź. Jak dotąd dwukrotnie lepsze okazywały się łodzianki, które wygrały w rozgrywkach ligowych 3:0 oraz w Pucharze Polski 3:2 Czy siatkarki z Dolnego Śląska wykorzystają atut własnej hali i tym razem pokonają rywalki?

2017-02-15 08:00 Autor: prochu
Pierwsze takie zwycięstwo Impelu [RELACJA]
0

Siatkarki Impelu Wrocław pokonały na wyjeździe Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2. Statuetka za tytuł MVP spotkania trafiła do wrocławskiej libero Agata Sawicka. Po raz pierwszy w tym sezonie Impel odnosząc zwycięstwo, nie zgarnął pełnej puli. Ambitne i waleczne dąbrowianki postawiły się faworytkom i "urwały" im dwa sety, ale w końcowym rozrachunku lepsze okazały się podopieczne Marka Solarewicza.

2017-02-12 07:05 Autor: prochu
Kolejne starcie Impelu z Tauron MKS-em [ZAPOWIEDŹ]
0

Po niezbyt udanym występie w Final Four Pucharu Polski, Impelki wracają do rywalizacji w Orlen Lidze. W 19. kolejce Orlen Ligi podopieczne Marka Solarewicza zmierzą się na wyjeździe z Tauron MKS-em Dąbrowa Górnicza.

2017-02-10 22:00 Autor: prochu
Impel przegrywa w półfinale Pucharu Polski [RELACJA]
0

Stare siatkarskie porzekadło mówi, że jeśli nie wygrywa się 3:0, to przegrywa się 2:3. Niestety, na własnej skórze mogły się o tym przekonać siatkarki Impelu Wrocław, które prowadziły w półfinale w setach 2:0, a w trzecim już 22:17, a mimo tego ostatecznie przegrały z Budowlanymi Łódź 2:3.

2017-02-05 17:00 Autor: prochu, źródło: impelwroclaw.pl
Wypowiedzi Impelek po ćwierćfinale Pucharu Polski
0

Impel Wrocław pokonał Tauron MKS Dąbrowa Górnicza w ćwierćfinale Pucharu Polski. Prezentujemy pomeczowe wypowiedzi wrocławskich siatkarek.

2017-02-02 15:00 Autor: prochu