Jakub Koelner

Co za mecz! WKK w ostatnich sekundach broni swojej twierdzy!
0

Koszykarze WKK Wrocław odnieśli siódme zwycięstwo przed własną publicznością w tym sezonie. Choć rywal - Elektrobud Investment Znicz Basket Pruszków - jest znacznie niżej notowany, to jeszcze na kilkadziesiąt sekund przed końcem prowadził w hali WKK Sport Center. Podopiecznym Tomasza Niedbalskiego w decydujących momentach nie zadrżała ręka i to oni mogli cieszyć się z końcowej wygranej.

2018-12-09 09:35 Autor: prochu
Nieudana wyprawa do Kutna. WKK przegrywa z Polfarmeksem
0

Wyjazdowa przegrana WKK Wrocław. Podopieczni Tomasza Niedbalskiego długo toczyli wyrównany bój w Kutnie z Polfarmeksem, momentami nawet prowadzili, ale seria kilku punktów z rzędu miejscowych w trzeciej kwarcie pozwoliła im zbudować przewagę, której nie oddali już do końca spotkania. Najskuteczniejszym zawodnikiem WKK był Jakub Koelner, zdobywca 19 "oczek", który aż pięć razy trafił za trzy.

2018-12-02 17:15 Autor: prochu
Świetny mecz WKK! Wrocławianie zatrzymali Sokoła Łańcut
0

WKK Wrocław nadal pozostanie niepokonany na własnym parkiecie. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Niedbalskiego w meczu na szczycie pokonali Rawlplug Sokoła Łańcut 93:90. Najwięcej punktów dla wrocławian rzucił Michał Jędrzejewski.

2018-11-25 23:46 Autor: prochu
WKK bliski niespodzianki. Polonia Leszno lepsza w końcówce [RELACJA]
0

Gdyby mecz trwał 37 minut, koszykarze WKK mogliby cieszyć się z kolejnego wyjazdowego zwycięstwa i sprawienia nie lada niespodzianki, jaką byłoby pokonanie Jamalex Polonii Leszno na jej terenie. Niestety, końcówka spotkania należała do miejscowych, którzy wygrali ten fragment 12:3, a całe spotkanie 72:64.

2018-11-18 20:53 Autor: prochu
Mecz drużyn własnego parkietu. WKK z wizytą w Lesznie [ZAPOWIEDŹ]
0

Konia z rzędem temu, kto kilka tygodni temu spodziewał się, że starcie 10. kolejki koszykarskiej pierwszej ligi pomiędzy Polonią Leszno a WKK Wrocław będzie meczem na szczycie, pojedynkiem trzeciego i czwartego zespołu w tabeli. Drugiego konia temu, kto wytypowałby wrocławian jako zespół zajmujący wyższą lokatę. Niemniej za faworyta sobotniego spotkania między zainteresowanymi, uznaje się leszczynian.

2018-11-17 14:34 Autor: prochu
Czarni na łopatkach. Demonstracja siły i pierwsza
0

Czarni na łopatkach. Demonstracja siły i pierwsza "setka" WKK

Zawodnicy WKK Wrocław znów świetnie zagrali przed własną publicznością. W środę podopieczni Tomasza Niedbalskiego zaprezentowali niesamowitą siłę w ofensywie - zwłaszcza w pierwszej połowie - i zasłużenie wygrali 100:76. Największą zdobyczą wśród wrocławian może pochwalić się Damian Pieloch, który rzucił 25 punktów, a dokonał tego przebywając na parkiecie nieco ponad 16 minut. WKK po raz pierwszy w tym sezonie w jednym spotkaniu rzucił 100 punktów.

2018-11-08 08:20 Autor: prochu
Starcie ze spadkowiczem, który jest beniaminkiem. WKK podejmuje Czarnych Słupsk [ZAPOWIEDŹ]
0

Bilans 5-2, z czego 4-0 u siebie. Po siedmiu kolejkach 1. ligi koszykarze WKK mogą być zadowoleni z takiego rezultatu. Podopieczni Tomasza Niedbalskiego zaczynają serię meczów z drużynami, którym z pewnością nie można odmówić ambicji i predyspozycji do walki o najwyższe cele. Pierwszą z nich są Czarni Słupsk. Początek spotkania w środę - 7 listopada - o godzinie 17.

2018-11-06 07:06 Autor: prochu
Nieudana wyprawa do Prudnika. WKK nieznacznie gorszy od Pogoni [RELACJA]
0

WKK Wrocław przegrał w meczu 7. kolejki koszykarskiej pierwszej ligi z Pogonią w Prudniku 79:87. Podopieczni Tomasza Niedbalskiego rozegrali niezłe zawody, ale w końcówce trzeciej kwarty miejscowi zbudowali przewagę, której nie oddali już do końca spotkania.

2018-11-05 08:00 Autor: prochu
Świetny początek sezonu WKK. Kolejne pewne zwycięstwo u siebie [RELACJA]
0

Koszykarze WKK Wrocław odnotowują świetny początek ligowego sezonu. Wrocławianie w sześciu meczach odnieśli pięć zwycięstw, a w niedzielę pewnie pokonali Energa Kotwicę Kołobrzeg 92:78. Najskuteczniejszym zawodnikiem WKK był Jakub Koelner, który rzucił 23 punkty, czterokrotnie trafiając za trzy.

2018-10-29 08:22 Autor: prochu
WKK rośnie w siłę. Pewne zwycięstwo wrocławian z SKK Siedlce
0

Koszykarze WKK Wrocław pokonali SKK Siedlce 94:80 w zaległym spotkaniu 1. kolejki 1. ligi. Do wygranej wrocławian poprawdził Jakub Patoka, którzy rzucił 27 punktów, a równie wysokie zdobycze odnotowali Jakub Koelner i Michał Jędrzejewski (po 20 "oczek"). Dzięki temu zwycięstwu WKK awansował na czwarte miejsce w ligowej tabeli.

2018-10-26 00:34 Autor: prochu