Jakub Krzewina

Mistrzowie świata w sztafecie 4 x 400 metrów: Sędziowie wypaczali rywalizację w Birmingham
0

Rafał Omelko i Łukasz Krawczuk w rozmowie z portalem tuWroclaw.com opowiadają o swoim niedawnym występie na Halowych Mistrzostwach Świata w Birmingham. Polacy wywalczyli złote medale i pobili rekord świata, niestety tym drugim cieszyli się niespełna dwa tygodnie, bo w sobotę ich wynik został poprawiony na mistrzostwach szkół wyższych w Stanach Zjednoczonych.

2018-03-15 09:04 Autor: daf, Mariusz Huk
Dolny Śląsk nagradza wrocławskich lekkoatletycznych mistrzów świata [ZDJĘCIA]
1

Doskonałe występy polskich lekkoatletów podczas Halowych Mistrzostw Świata w angielskim Birmingham dały Biało-Czerwonym znakomite trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej. Polacy wrócili z Anglii z pięcioma krążkami, a w złotej sztafecie 4 x 400 metrów biegło trzech zawodników wrocławskich klubów. W środę marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski wraz z wicemarszałek Iwoną Krawczyk nagrodzili lekkoatletycznych mistrzów.

2018-03-07 13:47 Autor: prochu
Przeżyjmy to jeszcze raz! Tak Biało-Czerwoni wygrali sztafetę 4 x 400 metrów [WIDEO]
0

Wrocławscy lekkoatleci - Adam Omelko, Jakub Krzewina i Łukasz Krawczuk - w niedzielę wybiegali złoto w sztafecie 4 x 400 metrów podczas Halowych Mistrzostw Świata w angielskim Birmingham. Stawkę zespołu uzupełnił Karol Zalewski, a na ostatniej prostej kapitalny atak przeprowadził Krzewina. Zobaczmy raz jeszcze fantastyczny, złoty występ Biało-Czerwonych.

2018-03-05 21:48 Autor: prochu
Halowe Mistrzostwa Świata 2018: Rekord świata i złote medale wrocławskich biegaczy!
0

Piękne chwile wrocławskich lekkoatletów podczas Halowych Mistrzostw Świata w angielskim Birmingham. Trzech wrocławskich biegaczy - Rafał Omelko, Łukasz Krawczuk i Jakub Krzewina - oraz Karol Zalewski wywalczyli złote medale w sztafecie 4 x 400 metrów i jednocześnie z wynikiem 3:01:77 pobili rekord świata.

2018-03-04 18:45 Autor: prochu
Wrocławscy sportowcy dziś w nocy pobiegną po olimpijskie medale
0

W nocy z piątku na sobotę na igrzyskach olimpijskich w Rio rozpocznie się rywalizacja biegaczy w sztafecie 4x400 metrów. W biało-czerwonej drużynie pobiegnie aż trzech sportowców związanych z Wrocławiem.

2016-08-19 11:34 Autor: bas
Wrocławskie akcenty w sukcesie na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy
0

Zwycięstwo w klasyfikacji medalowej na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy to niekwestionowany sukces naszych reprezentantów. Polscy lekkoatleci przywiozą z Amsterdamu aż 12 medali. Część z nich wywalczyli sportowcy związani z Wrocławiem.

2016-07-11 10:15 Autor: Bartosz Senderek