Jakub wrąbel

Mariusz Pawełek będzie dłużej zawodnikiem Śląska, przedłużył umowę do czerwca 2017 r.
0

Mariusz Pawełek przedłużył kontrakt ze Śląskiem Wrocław

Mariusz Pawełek będzie dłużej bronił barw Śląska Wrocław. Doświadczony bramkarz przedłużył kontrakt do końca czerwca 2017 r.

2016-02-13 13:29 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
W meczu z Cracovią Tomasz Hołota (drugi od lewej) strzelił gola dla Śląska, ale sędzia go nie uznał. Czy w meczu z ''Jagą'' będzie miał więcej szczęścia?
2

Ważny mecz piłkarzy Śląska Wrocław. Jeśli wygrają, zostaną liderem Ekstraklasy

Na powitanie piłkarskiej wiosny we Wrocławiu, Śląsk od razu czeka bardzo ważne spotkanie. W sobotę (21 lutego) zespół trenera Tadeusza Pawłowskiego zmierzy się z Jagiellonią Białystok, nad którą obecnie ma tylko punkt przewagi. Dla wrocławian będzie to więc mecz o utrzymanie pozycji wicelidera Ekstraklasy. A jeśli pokonają rywala, co najmniej do końca kolejki ligowej będą prowadzić w tabeli.

2015-02-20 00:07 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter @Lukasz_Maslanka
Dotychczas Mariusz Pawełek był pewniakiem do miejsca w bramce Śląska. Ale wyrasta mu groźny rywal - Jakub Wrąbel w meczu z Cracovią spisał się doskonale.
0

Bramkarz Śląska Wrocław Jakub Wrąbel chwalony po udanym debiucie w Ekstraklasie

Młody bramkarz Śląska Wrocław Jakub Wrąbel zaliczył prawdziwe wejście smoka do Ekstraklasy. W swoim debiucie w lidze zagrał tak dobrze, że redakcja ekstraklasa.org i nc+ wybrały go do jedenastki kolejki.

2015-02-17 13:45 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter @Lukasz_Maslanka
Słowak Peter Grajciar zaliczył ciekawy debiut w Ekstraklasie - potrzebował 51. minut, by strzelić swojego premierowego gola.
0

Wiosna w Ekstraklasie zaczęła się remisem. Cracovia - Śląsk Wrocław 1:1

Jeśli wiosną każdy mecz Śląska Wrocław będzie taki, jak otwierająca rundę potyczka z Cracovią, to kibice wrocławskiej ekipy nie będą mogli narzekać na nudę. W Krakowie Śląsk zremisował z Cracovią 1:1 i może się cieszyć ze zdobytego punktu, bo rywal zawiesił wysoko poprzeczkę.

2015-02-15 20:34 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter @Lukasz_Maslanka
Piotr Celeban jako jedyny piłkarz zaliczył pełne 90 minut w meczu Śląska z Borussią
0

Profesorowie futbolu z Dortmundu pewnie ograli Śląsk. Prawie 35 tys. kibiców na Stadionie Wrocław!

Wicemistrzowie Niemiec przyjechali do Wrocławia na kilka godzin, zagrali mecz sparingowy ze Śląskiem i dali drużynie trenera Tadeusza Pawłowskiego lekcję piłki nożnej. Borussia wygrała ze Śląskiem Wrocław 3:0. Wynik jest jednak mniej istotny, bo oba zespoły stworzyły udane widowisko, a na Stadionie Miejskim we Wrocławiu zjawiło się ponad 30 tys. kibiców.

2014-08-06 20:22 Autor: Łukasz Maślanka
Jakub Wrąbel to nadzieja Śląska
0

Golkiper Śląska zostanie wypożyczony do pierwszoligowej drużyny?

Bramkarz Śląska Wrocław Jakub Wrąbel przez najbliższe trzy dni będzie trenował z pierwszoligową Chojniczanką Chojnice. Młodzieżowy reprezentant Polski będzie w tym czasie starał się przekonać do swoich umiejętności trenera Mariusza Pawlaka. Jeśli się sprawdzi, zostanie wypożyczony na rok z opcją powrotu do Wrocławia w przerwie zimowej.

2014-07-16 10:34 Autor: jg
Bramkarz Jakub Wrąbel będzie trenował razem z Marianem Kelemenem i Rafałem Gikiewiczem
0

Trzech młodych zawodników będzie trenować z pierwszą drużyną Śląska

Trzech zawodników z zespołu Młodego Śląska pojawi się na pierwszym po wakacyjnej przerwie treningu brązowych medalistów mistrzostw Polski.

2013-06-12 00:00 Autor: jg