Jan Urban

To nie tak miało być. Śląsk - Arka Gdynia 1:2 [RELACJA]
0

Twierdza Wrocław upadła. Zdobyli ją piłkarze Arki Gdynia, którzy wygrali we Wrocławiu ze Śląskiem 2:1. Po tym meczu trener wrocławian Jan Urban ma potężny ból głowy, bo stracił w nim na kolejne spotkanie aż czterech piłkarzy z podstawowego składu.

2017-11-19 19:06 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Robert Pich: Chcemy grać ofensywnie, ale najważniejsze są punkty
0

- Musimy wrócić do naszego stylu gry. Chcemy grać ofensywnie, ale najważniejsze w starciu z Arką są trzy punkty - mówi przed niedzielnym spotkaniem z Arką Gdynia Robert Pich.

2017-11-18 13:44 Autor: prochu
Czas na rundę rewanżową Ekstraklasy. Śląsk podejmie Arkę Gdynia [ZAPOWIEDŹ]
0

Rozpoczyna się runda rewanżowa w Lotto Ekstraklasie. Pierwsza część sezonu nie wyszła Śląskowi Wrocław tak, jak marzono w klubie. Wrocławianie grali przeciętnie i gdyby już teraz doszło do podziału ligi na dwie grupy, mistrzowską i spadkową, Śląsk musiałby walczyć o utrzymanie. Druga runda sezonu ma być lepsza, a wrocławianie zaczną ją z Arką Gdynia - klubem, który już zdążył napsuć im sporo krwi.

2017-11-18 16:00 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Plaga kontuzji w Śląsku Wrocław. Urban nie będzie miał kim się bronić?
0

Pech nie opuszcza piłkarskiego Śląska Wrocław. Wszystko wskazuje na to, że kolejnego zawodnika czeka długa przerwa na leczenie poważnej kontuzji. Tym razem urazu nabawił się obrońca Djordje Cotra.

2017-11-13 10:12 Autor: Łukasz Maślanka Twitter: @Lukasz_Maslanka
Ślask pokonuje Wisłę Kraków w sosnowieckim sparingu. Złoty gol Picha
0

Śląsk Wrocław pokonał Wisłę Kraków 1:0 w meczu sparingowym, rozgrywanym w Sosnowcu. Jedynego gola dla WKS-u strzelił Robert Pich.

2017-11-12 12:21 Autor: prochu
Piłkarze Śląska zagrają sparing z Wisłą Kraków
0

W Lotto Ekstraklasie trwa przerwa na mecze narodowych reprezentacji - w piątek Polska zagra z Urugwajem, a w poniedziałek z Maksykiem. Piłkarze Śląska Wrocław nie próżnują, a oprócz cięższych treningów, zmierzą się w sparingowym starciu z Wisłą Kraków.

2017-11-09 11:41 Autor: prochu
Jan Urban: Dalej musimy czekać na przełamanie
0

- Nie ma co długo opowiadać o tym spotkaniu. Korona wygrała zasłużenie - podsumował piątkowe spotkanie w Kielcach szkoleniowiec Śląska Wrocław Jan Urban.

2017-11-04 18:05 Autor: prochu
Bez bramki, bez zwycięstwa, bez punktów. Śląsk bezradny w Kielcach [RELACJA]
0

Piłkarze Śląska Wrocław przegrali w Kielcach z Koroną 0:3 w spotkaniu 15. kolejki Lotto Ekstraklasy. Pierwszego gola podopieczni Jana Urbana stracili w 26. minucie, kiedy arbiter w kontrowersyjnej sytuacji podyktował rzut karny dla kielczan, a kolejne już w drugiej połowie. Śląsk tym samym pozostaje jedynym zespołem ekstraklasy, który w tym sezonie nie wygrał na wyjeździe.

2017-11-03 20:34 Autor: prochu
Śląsk Wrocław zagra na wyjeździe z Koroną Kielce. Zaliczy pierwsze zwycięstwo poza domem? [ZAPOWIEDŹ]
0

Korona Kielce to w tym sezonie zespół niedoceniany, ale z meczu na mecz coraz groźniejszy. Do tego grający bardzo dobrze na własnym stadionie, na którym w tym sezonie przegrał tylko dwa razy, do tego z ligowymi siłaczami. Z takim rywalem przyjdzie się zmierzyć Śląskowi Wrocław, który w tym sezonie jeszcze nie wygrał na obcym stadionie.

2017-11-03 08:01 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Jan Urban: Zwycięstwo najlepszym lekiem na porażkę
0

- Mecz może się skomplikować w dwie-trzy minuty. Nie odważyłem się na szybsze zmiany, bo widziałem, że Pogoń wciąż nam zagraża - mówił po spotkaniu ze szczecińską Pogonią szkoleniowiec WKS-u Jan Urban.

2017-10-30 16:38 Autor: prochu