JANOWSKI

0

Bolesna porażka Sparty z Unią Leszno na stadionie Olimpijskim

Tego chyba nikt w stolicy Dolnego Śląska się nie spodziewał. W dziesiątej kolejce Speedway Ekstraligi Betard Sparta Wrocław poległa na własnym torze z mistrzem Polski Unią Leszną 35:55.

2011-06-20 00:00 Autor: Agnieszka Czerniawska
0

Stal Gorzów za twarda dla Betardu Sparty

W dziewiątej kolejce Speedway Ekstraligi Caelum Stal Gorzów pokonała na własnym torze Betard Spartę Wrocław 49:41, tym samym zdobywając bonusowy punkt z dwumeczu.

2011-06-13 00:00 Autor: Agnieszka Czerniawska
0

Częstochowa pokonała Betard Spartę Wrocław

Cudów pod Jasną Górą nie było. W VII kolejce Speedway Ekstraligi Częstochowa pokonała Betard Spartę Wrocław 42:48.

2011-05-30 00:00 Autor: Agnieszka Czerniawska
1

Tomasz Gollob i Nicki Pedersen to za mało na Spartę

Choć wielu nie wierzyło w siłę wrocławskiej Sparty, to jednak drużynie udało się pokonać zespół z Gorzowa w 6. kolejce Speedway Ekstraligi. Sparta Betard Wrocław wygrała na własnym torze z  Caelum Stal Gorzów 48:42.

2011-05-23 00:00 Autor: Agnieszka Czerniawska
Maciej janowski już wcześniej przedłużył umowę z zespołem Betardu.
0

WTS: Świderski zostaje we Wrocławiu

Nowy trener Betardu - Piotr Baron będzie w nadchodzącym sezonie mógł korzystać z usług Piotra Świderskiego, który przedłużył umowę z wrocławskim zespołem.

2010-12-07 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Pożegnalny Turniej Leigh Adamsa

W pożegnalnym Turnieju Leigh Adamsa z dobrej strony zaprezentowali się żużlowcy wrocławskiego Betardu. Był to jeden z ostatnich startów zawodników przed zimową przerwą.

2010-10-21 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Janowski ze srebrem

Maciej Janowski zwyciężając podczas eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Pardubicach zapewnił sobie srebrny medal w klasyfikacji generalnej cyklu.

2010-10-04 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WTS Betard walczy o brązowe medale

Już w niedzielę 26 września o godzinie 17 żużlowcy z Wrocławia rozpoczną najwazniejszą batalię sezonu. Niedzielne spotkanie rozstrzygnie walkę o brązowe medale CenterNet Mobile Extraligi.

2010-09-25 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WTS zwycięża

Betard WTS pokonał pewnie na własnym torze drużynę Unibaksu Toruń.

2010-08-16 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Betard przegrywa z Unibaksem

Porażka z Unibaksem sprawiła, iż zawodnicy Betardu w pierwszej rundzie play-off ponownie spotkają się z zespołem z Torunia.

2010-08-09 00:00 Autor: Piotr Kolisko