Joanna Linkiewicz

Lekkoatletyczne ME: Linkiewicz i Krawczuk bez awansu do finału
0

Joanna Linkiewicz i Łukasz Krawczyk nie awansowali do finału swoich konkurencji na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy. Zawodniczka AZS-u AWF Wrocław w półfinale biegu na 400 metrów przez płotki zajęła piąte miejsce z czasem 56,06 sek., natomiast Krawczuk w swoim starcie półfinałowym w biegu na 400 metrów uzyskał czas 45,78 sek., co dało mu ósme miejsce.

2018-08-09 10:32 Autor: prochu
Wrocławscy lekkoatleci walczą o medale na mistrzostwach Europy w Berlinie
0

Dziewięciu wrocławskich lekkoatletów walczy o medale na mistrzostwach Europy, którw w poniedziałek rozpoczęły się w Berlinie. Niestety, bardzo szybko swój udział w zawodach zakończyli Piotr Małachowski (rzut dyskiem) i Jakub Szyszkowski (pchnięcie kulą).

2018-08-07 12:08 Autor: prochu
Osiem medali wrocławskich lekkoatletów na mistrzostwach Polski
0

Wrocławscy lekkoatleci wywalczyli osiem medali na 94. PZLA Mistrzostwach Polski, które odbyły się w miniony weekend w Lublinie. Krążkami z najcenniejszego kruszcu mogą pochwalić się Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław, bieg na 400 metrów przez płotki), Piotr Małachowski (Śląsk Wrocław, rzut dyskiem) oraz Adrian Świderski (Śląsk, trójskok).

2018-07-25 03:00 Autor: prochu
Halowe Mistrzostwa Świata 2018: Rekord świata i złote medale wrocławskich biegaczy!
0

Piękne chwile wrocławskich lekkoatletów podczas Halowych Mistrzostw Świata w angielskim Birmingham. Trzech wrocławskich biegaczy - Rafał Omelko, Łukasz Krawczuk i Jakub Krzewina - oraz Karol Zalewski wywalczyli złote medale w sztafecie 4 x 400 metrów i jednocześnie z wynikiem 3:01:77 pobili rekord świata.

2018-03-04 18:45 Autor: prochu
HMŚ 2018: Wrocławianie pobiegną o medale w sztafecie 4 x 400 metrów
0

Dobry występ polskich sztafet 4 x 400 metrów podczas Halowych Mistrzostw Świata w Birmingham. Zarówno panie, jak i panowie zakwalifikowali się do finałów tej konkurencji, które odbędą się w niedzielę. W obu biegach wzięło udział czworo wrocławskich lekkoatletów.

2018-03-03 17:07 Autor: prochu
HMŚ 2018: Rafał Omelko i Jakub Krzewina bez awansu do finału biegu na 400 metrów
0

Za nami pierwszy występ wrocławskich sportowców na Halowych Mistrzostwach Świata w lekkiej atletyce w angielskim Birmingham. Jakub Krzewina i Rafał Omelko w sesji porannej wywalczyli awans do półfinałów biegu na 400 metrów, jednak tam zajęli trzecie miejsca w swoich biegach i odpadli z dalszej rywalizacji.

2018-03-02 23:36 Autor: prochu
Wrocławscy lekkoatleci walczą o medale na Halowych Mistrzostwach Świata w Birmingham
0

1 marca w angielskim Birmingham rozpoczynają się Halowe Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce. W zawodach weźmie udział pięciu sportowców z Wrocławia, którzy będą startować w biegu na 400 metrów oraz w sztafecie 4 x 400 metrów.

2018-03-01 10:15 Autor: prochu
Wrocławscy lekkoatleci bez medali na MŚ w Londynie
0

Lekkoatleci z Wrocławia nie zdobyli medalu na zakończonych w niedzielę mistrzostwach świata. Ostatniego dnia zmagań szanse na krążek mieli Rafał Omelko i Łukasz Krawczuk, którzy startowali w sztafecie 4x400 metrów, ale zajęli siódme miejsce.

2017-08-14 18:28 Autor: prochu
Lekkoatletyczne MŚ: Joanna Linkiewicz bez awansu do finału
0

Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) nie wywalczyła awansu do finału biegu na 400 metrów przez płotki. Wrocławianka uzyskała czas 56,25 sek., co dało jej siódme miejsce w jednym z półfinałowych wyścigów. Najlepszy wynik w tej konkurencji uzyskała Czeszka Zuzana Hejnova - 54,59 sek.

2017-08-09 08:00 Autor: prochu
Lekkoatletyczne MŚ: Linkiewicz w półfinale, pierwsze medale Biało-Czerwonych
0

W końcu dobre wieści z lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie. Zawodniczka AZS-u AWF Wrocław Joanna Linkiewicz awansowała do półfinałów biegu na 400 metrów przez płotki, a Anita Włodarczyk i Malwina Kopron zdobyły pierwsze medale dla Polski na tej imprezie.

2017-08-08 08:00 Autor: prochu