Wrocław: Przewrócony kajak i dwie osoby w Odrze. Interweniowała policja

Funkcjonariusze z Komisariatu Wodnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zauważyli na Odrze przewrócony kajak, a obok - dwoje ludzi w wodzie. W ten sposób zatrzymali pijanego, poszukiwanego mężczyznę.

2022-07-20 11:41 Autor: mgo
Sukces wrocławskiej kajakarki freestylowej na mistrzostwach świata
0

W 2013 roku po raz pierwszy w historii Polak wszedł na podium mistrzostw świata we freestyle'u kajakowym - brązowy medal zdobył wówczas Tomasz Czaplicki. Od tego czasu polscy zawodnicy zdobywali liczne medale w mistrzostwach Europy, Pucharach Świata i Pucharach Europy, niestety podczas mistrzostw świata nie dopisywało im szczęście. Teraz w końcu to się zmieniło - w hiszpańskim Sort Zofia Tuła wywalczyła pierwszy kobiecy medal mistrzostw świata we freestyle'u kajakowym, również brązowy.

2019-08-01 10:00 Autor: prochu
Wrocławski ekolog pokonał kajakarski ultramaraton, by zwrócić uwagę na problem zaśmiecania Odry
0

Dominik Dobrowolski, wrocławski ekolog i kajakarz, w 52 godziny pokonał trasę 235 kilometrów - od Brzegu (woj. opolskie) przez Wrocław aż do Nowej Soli (woj. lubuskie) - by zwrócić uwagę na problem zaśmiecania Odry. Była to jednocześnie pierwsza akcja edukacyjna z cyklu "Odra na czas - czas na Recykling Rejs".

2018-04-30 07:00 Autor: prochu
Na wystawie można było obejrzeć także kajaki.
0

Ryby mają głos, czyli Wędkarski Weekend za nami

W tym miesiącu obchodziliśmy Święta Wielkiej Nocy kojarzone jedno bądź dwuznacznie z jajkami. Jednak tydzień przed Wielkanocą prym wiodły... ryby. 27 i 28 marca w Hali Stulecia fani połowów wzięli udział w wielkiej wędkarskiej imprezie.

2010-04-09 00:00 Autor: Agnieszka Nesterowicz, materiały prasowe