Katarzyna Mroczkowska

Piotr Gruszka to jeden z najlepszych polskich siatkarzy w historii
0

Siatkarski gwiazdozbiór przybywa do Wrocławia

Reprezentanci Polski Krzysztof Ignaczak (mistrz świata z 2014 roku) i Piotr Gruszka (mistrz Europy z 2009 roku) oraz czołowe siatkarki Impelu Wrocław Katarzyna Mroczkowska i Anita Kwiatkowska w środę, 20 maja, zagoszczą na Politechnice Wrocławskiej.

2015-05-19 13:24 Autor: jg
0

Impel Gwardia zrealizowała kolejny stawiany cel

Kolejny krok Impel Gwardii w kierunku budowy silnego zespołu. Wrocławski klub przedłużył kontrakty z Katarzyną Mroczkowską oraz Katarzyną Jaszewską.

2012-04-28 09:00 Autor: mw
0

Impel Gwardia skończyła sezon na piątym miejscu i zagra w pucharach

Sportowy Wrocław odlicza już godziny do decydującego o wicemistrzostwie Polski meczu Śląska. Ale pozostające w cieniu tych emocji siatkarki Impel Gwardii Wrocław też postarały się o spory sukces, kończąc sezon na piątym miejscu dającym awans do europejskich pucharów.

2011-05-29 12:46 Autor: Łukasz Maślanka
0

Gwardia bez litości dla outsidera

Pewnym zwycięstwem siatkarek Impel Gwardii Wrocław zakończył się wtorkowy mecz z TPS Wybrzeżem Rumia. Wrocławianki, choć grały z najsłabszą drużyną ligi, wcale nie wygrały jednak przysłowiowym spacerkiem.

2011-03-16 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
3

Siatkówka: thriller w Orbicie w starciu z Centrostalem

Ten mecz zapadnie wrocławskim kibicom siatkówki na długo w pamięci. Po pełnym emocji i zwrotów akcji meczu, siatkarki Impel Gwardii Wrocław pokonały GCB Centrostal Bydgoszcz 3:2.

2011-02-19 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
0

Siatkówka: Gwardzistki nie dały rady w Łodzi

Siatkarki Impel Gwardii przegrały w Łodzi z Organiką Budowlanymi 2:3 i wróciły do Wrocławia na tarczy. Losy meczu rozstrzygęły się dopiero w tie breaku.

2011-02-13 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
0

Gwardia: Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo

Zawodniczki Impelu Gwardii mogą cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w obecnym sezonie. Wrocławianki nie dały szans zespołowi Sandeco wygrywając w trzech setach do 21,21 i 22 punktów.

2011-01-10 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Siatkówka: Gwardia gra z Aluprofem

Pierwsze spotkanie fazy play-off między Impelem Gwardią Wrocław a Aluprowem Bielsko-Biała zakończyło sie porażką wrocławianek.

2010-04-20 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Katarzyna Mroczkowska była ''wielką nieobecną'' podczas turnieju w Dreźnie.
0

Siatkówka: Porażki w Dreźnie

Siatkarkom Impelu Gwardii Wrocław nie udało się wygrać choćby seta podczas turnieju Final Four Challenge Cup rozgrywanego w Dreźnie.

2010-03-23 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Impel Gwardia Wrocław zagra w fazie play-off PlusLigi Kobiet.