King szczecin

Bardzo nieudany powrót Urlepa. Śląsk Wrocław wysoko przegrywa w Szczecinie
0

Mnóstwo pracy czeka Andreja Urlepa, a ten mecz był tego najlepszym dowodem. Koszykarze Śląska Wrocław byli znacznie słabsi od rywali i przegrali 83:99 na wyjeździe z Kingiem Szczecin. To szósta porażka wrocławian w tym sezonie.

2021-10-14 21:29 Autor: Bartosz Królikowski
W Śląsku Wrocław alarm wyje jak szalony. Czy Andrej Urlep już w starciu z Kingiem zacznie jego wyłączanie?
0

O ile na początku sezonu była to ostrzegawcza czerwona lampka, tak teraz mamy już alarm na całego. Koszykarski Śląsk fatalnie rozpoczął sezon. Petar Mijović, trener na kilka lat, okazał się pomyłką i trenerem na kilka, ale meczów. Władze klubu ściągnęły więc do drużyny człowieka specjalizującego się w gaszeniu nawet największych pożarów. Andrej Urlep znów jest we Wrocławiu. Impulsywny Słoweniec powrócił do miejsca, w którym poznała go Polska w trudnym momencie i z niewielką ilością czasu na zmiany, bowiem już w czwartek WKS czeka wyjazdowe starcie z Kingiem Szczecin.

2021-10-14 07:00 Autor: Bartosz Królikowski
Koszmar ostatniej kwarty. Koszykarski Śląsk przegrał w Szczecinie
0

Wszystko szło dobrze i po ich myśli. Aż przyszła ostatnia kwarta… . Koszykarze Śląska Wrocław kompletnie zawalili czwartą kwartę i przegrali na wyjeździe z Kingiem Szczecin 65:79 w swoim pierwszym meczu wyjazdowym od ponad miesiąca.

2021-03-04 19:49 Autor: Bartosz Królikowski
Na wyjazdach dobrze, ale w domu jeszcze lepiej. Koszykarski Śląsk nie dał szans Kingowi Szczecin
0

Dobra forma miała zostać potwierdzona i tak też się stało. Po bardzo solidnym w swoim wykonaniu meczu, koszykarze Śląska Wrocław pewnie pokonali w Hali Orbita King Szczecin 91:73 .Wrocławianie odnieśli tym samym już siódme zwycięstwo w bieżącym sezonie

2020-11-06 19:24 Autor: Bartosz Królikowski
Piorunująca końcówka Śląska! Wrocławianie wygrywają z Kingiem
1

Po trzech wyrównanych kwartach, w szczeciński parkiet uderzył zielony piorun. Dzięki znakomitej ostatniej kwarcie koszykarze Śląska Wrocław wygrali na wyjeździe z zespołem King Szczecin 92:77. Było to już trzecie z rzędu zwycięstwo wrocławian.

2020-01-26 18:09 Autor: Bartosz Królikowski
Wygrać i rozpędzić się jeszcze bardziej. Koszykarski Śląsk jedzie do Szczecina
0

Pięć zwycięstw w siedmiu ostatnich meczach, odczarowana Orbita i coraz lepsza gra. Śląsk z biegiem sezonu się rozkręca i zaczyna pokonywać przeszkody, których wcześniej nie był w stanie. Tydzień wcześniej zrewanżowali się MKS-owi Dąbrowa Górnicza za porażkę w pierwszym meczu tych drużyn. Teraz czas wyrównać kolejne rachunki, a tym razem z Kingiem Szczecin.

2020-01-25 10:00 Autor: Bartosz Królikowski